Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza? | Limanowa.in - limanowski portal informacyjny
WERSJA ARCHIWALNA
Przeglądasz archiwalną wersję portalu Limanowa.in
limanowa.in
Poniedziałek, 19 listopada, Elżbieta, Seweryn, Seweryna, Salomea, Matylda, Maksym, Faustyna, Paweł
Rejestracja »
Porady
Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
jusa
jusa 2015-07-25 23:19:13
Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza? Macie w ogóle jakieś doświadczenie z tego typu firmami?
Re: Jaka firma odzyskująca odszkodowania jest najlepsza?
malin1
malin1 2015-07-30 23:34:03
Ro temu mieliśmy wypadek. Wtedy pomogła nam firma EuCO. Są naprawdę świetni. Zadzwoń do nich u umów się z agentem. Jak ci coś nie przypasi to możesz iść do innej.
na44
na44 2015-08-16 00:18:11
A jakie pobierają wynagrodzenie?
limka3
limka3 2015-08-27 21:39:37
EuCo pobiera wynagrodzenie z dołu. Czyli jak odzyskają odszkodowanie, to pobierają sobie jakiś procent wskazany w umowie. A jak nie odzyskają to nic nie płacisz.
Ania1234
Ania1234 2015-12-14 12:55:37
Osobiście, korzystałem z usług Kancelarii Odszkodowawczej Guarda. Polecam ten zespół, wyegzekwowali duże odszkodowanie, dodatkowo powalczyli o zadośćuczynienie.
Zaletą która zdecydowała o wyborze tej kancelarii był system wynagrodzenia (system procentowy od wygranej sprawy)
Polecam !
Ksawery78
Ksawery78 2016-01-12 17:57:00
ja korzystałem i korzystam nadal w kolejnej sprawie z http://slaskodszkodowania.pl - jest to oddział dużej polskiej firmy, nie żadnej spółki z o.o. (99% przekrętów które są do znalezienia w necie w kwesti odszkodowań to właśnie spółeczki z o.o.).
W kwestii prawnych brak zastrzeżeń, w sensie jakośc obsługi - wysoki standard.
Warunki: bardzo dobre, rynkowe prowizje a przy tym korzystne zapisy w umowie (m.in. reprezentacja sądowa i wszystkie koszty na ich barkach nawet przy przegranej).
Urbanyo
Urbanyo 2016-01-22 11:58:47
Ja z kolei skorzystałem z usług Votum, bo mi siostra polecała, a wcześniej zajmowali się jej sprawą. Skończyło się po mojej myśli, kasa satysfakcjonująca, więc dla mnie ok. Tu artykuł na temat tego, w jaki sposób działają: https://votum-sa.pl/wiedza/faq/na-czym-polega-pomoc-w-uzyskaniu-odszkodowa nia/
KWojdylo
KWojdylo 2016-03-17 09:26:37
Warto udać się do dobrej firmy o dużej renomie, która istnieje już długo na rynku. Warto przeczytać o jej osiągnięciach. Ja po utracie ojca w wypadku trafiłam po długich poszukiwaniach i czytaniu opinii do Auxilii. Dzięki nim nie straszna była batalia w sądzie i nie przerażały mnie już koszty postępowania, bo zostałam zapewniona, że gdy nie ma wygranej to nie ma zapłaty. Otrzymywałam informacje o postępach w sprawie i w rezultacie uzyskali dla mnie na drodze sądowej satysfakcjonujące kwoty. Jeżeli ktoś szuka dobrej firmy, to polecam jako była klientka - ja też kiedyś szukałam i takie opinie były dla mnie ważne. Pozdrawiam.
d6nonac
d6nonac 2016-03-17 10:41:46
nie daj się naciągać na korzystanie z tego typu "firm", to zwykli naciągacze. ich praca polega na pośredniczeniu między Tobą a wynajętym przez nich adwokatem za co zdarza się im pobierać nawet 35% wysokości uzyskanego świadczenia. znajdź samemu dobrego adwokata, sporządzi odpowiednie pismo do ubezpieczyciela i jeśli to nie przyniesie oczekiwanego skutku będziecie "walczyć" w sądzie. za dużo mniejsze pieniądze!
jkrzyzan
jkrzyzan 2016-04-22 11:15:18
Ja mogę polecić kancelarię Advoco z Warszawy. Zajmują się praktycznie wszystkim- załatwiają wszelkie formalności związane z ubezpieczycielem i sądem. Kiedy moja siostra miała poważny wypadek prawie 3 lata temu to zwróciliśmy się do nich i nie żałujemy. Mogliśmy się nią zająć bez przejmowania się papierami i bieganiem na rozprawy itd. No i wyegzekwowali dla nas o wiele wyższe odszkodowanie niż byśmy dostali.
kado
kado 2016-04-29 21:10:29
U nas świetnie sprawdziła się firma EuCO i myślę, że najlepiej im zaufać.
namdu
namdu 2016-05-12 08:55:42
Spróbuj tutaj -> http://samorajbiedulski.pl ; Mi bardzo pomogli ;)
KWojdylo
KWojdylo 2016-08-08 14:42:10
Nie słuchaj ich - tak jasne - pośredniczenie między adwokatem - tyle, że adwokat jak go sobie wynajmiesz sama, to nie zagwarantuje Ci niczego, a tak jak dla przykładu Auxilia daje pisemną gwarancję, że wygra tyla a tyle a ile z tego wezmą, jeżeli Ci to odpowiada to podpisujesz umowę, a jeżeli nie to nie - Twój wybór - nie ma nic w ciemno, żadnych kotów w worku, oni się muszą wywiązać ze swojej części umowy, a Ty nie musisz robić dosłownie nic - czasem stawiasz się na rozprawie, mówisz jak jest i tyle, a odszkodowanie bez problemu Ci wywalczą. Oczywiście są różne firmy i można trafić też w bajorko, ale jak się pójdzie do firmy z doświadczeniem i pozytywnymi opiniami, to można wiele zyskać. Pozdrawiam
kidi
kidi 2016-08-29 22:54:31
EuCO jest najlepsze. Nie pobierają opłat wstępnych. Poza tym są solidni. Ja ich polecam. Mi pomogli kilka lat temu.
Elkowy
Elkowy 2017-06-01 00:32:21
Która firma jest najlepsza ? Jest wiele dobrych firm, mi pomogła firma Poena. Zadowolona jestem z ich profesjonalnego podejścia do klienta i szybkiej realizacji sprawy. Firma bardzo szybko odzyskała kwotę, o którą moje odszkodowanie było zaniżone a nawet chyba aż nad to. Spełnili wszystkie moje oczekiwania swoją efektowną pracą.
ja90ryba
ja90ryba 2017-06-06 22:45:41
Z odzyskiwaniem odszkodowania po wypadku to czasami bywa naprawdę ciężko. Ja to wiedziałem, że po wypadku to o jakiekolwiek pieniądze będę walczył za pomocą prawa i z prawnikiem u boku. Jak się nie ma takiego wsparcia to łatwo można dostać od ubezpieczyciela, że tak powiem, co łaska... Z polecenia kumpla miałem kontakt do kancelarii Lexa (kancelarialexa.pl). Spisali się bez zarzutu. Przede wszystkim szybka obsługa, wypłacono mi ponad 200 tyś odszkodowania, a na początku miało być niecałe 100...
Kuba1989
Kuba1989 2017-09-27 07:20:56
Moja sytuacja była bardzo trudna, bo ubiegałem się o odszkodowanie ze zdarzenia, którego sprawca był nieznany. Dużo kancelarii odmawiało, albo zasypywało mnie jakimiś papierami, sam nie wiedziałem co z tym zrobić. Jasno i uczciwie podeszli do mnie ludzie z kancelarii odszkodowawczej ADVOCO. Chociaż moja sytuacja była nie do pozazdroszczenia, to jednak cieszę się, że mogłem współpracować z tymi ludźmi, bo przywracają wiarę w człowieka, naprawde.
Marky11
Marky11 2017-09-29 22:20:34
Witam. Szukam firmę która uzyska odszkodowanie za zbiorowy wypadek w pracy w szwecji. Katastrofa budowlana, zawalenie wiaduktu podczas betonowania. Info na marky@onet.pl
Bernus
Bernus 2018-01-12 14:14:58
Ja mogę śmiało polecić firmę Wokanda. Dzięki nim odzyskałem swoje pieniądze z racji kradzieży w mieszkaniu. Ubezpieczyciel nie chciał wypłacić pełnej kwoty, pomimo tego, że były ku temu podstawy. Skontaktowałem się ze specjalistami i wszytko udało się załatwić w krótkim czasie. Na http://wokanda.org.pl/ można poczytać więcej na temat wypłaty ubezpieczeń.
olga78
olga78 2018-02-24 20:29:51
Zdecydowanie Europejskie Centrum Odszkodowań. Oni faktycznie pomagają.
Drake
Drake 2018-03-02 19:18:46
http://med-legal.pl - Polecam jak dla mnie najlepsza firma tego typu.
Odpowiedz

Drogi Użytkowniku! Z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych (RODO). Dla Limanowa.in bardzo ważne jest bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, dlatego dostosowaliśmy działalność portalu do nowych wymogów. Jeżeli posiadasz konto, bądź korzystasz z innych funkcjonalności jakie oferujemy, zapoznaj się proszę z kilkoma ważnymi informacjami jakie znajdziesz tutaj. Dodatkowe informacje o tym jak przetwarzamy dane osobowe, znajdziesz też w naszej Polityce Prywatności. W razie wątpliwości, skontaktuj się z Administratorem.
Intersiec