KANTORY W LIMANOWEJ | Limanowa.in - limanowski portal informacyjny
WERSJA ARCHIWALNA
Przeglądasz archiwalną wersję portalu Limanowa.in
limanowa.in
Poniedziałek, 19 listopada, Elżbieta, Seweryn, Seweryna, Salomea, Matylda, Maksym, Faustyna, Paweł
Rejestracja »
Tematy archiwalne
KANTORY W LIMANOWEJ
bafi
bafi 2009-12-17 12:43:29
KTÓRY JEST GODNY ZAUFANIA I POLECENIA ?!
Re: KANTORY W LIMANOWEJ
2009-12-17 20:16:39
Najlepiej w Banku Spółdzielczym w Limanowej tylko proszę się nie sugrować cennikiem na tablicy bo przy większej kwocie (np. od 1000 euro)można negocjować.
bafi
bafi 2009-12-17 21:22:06
W KANTORACH TEŻ MOŻNA NEGOCJOWAĆ I RACZEJ WIĘCEJ POWINI PŁACIĆ .
2009-12-17 22:50:26
ale jakoś zawsze miałem szczęście najlepszą cenę osiągnąć w Banku Spółdzielczym, a największy "żydek" to w kantorze pod arkadami za parawanem.
mala321
mala321 2009-12-18 14:31:10
bobi popieram ci pod arkadami to naprawdę matoły, żydki mało powiedziane, wulgarni i hamscy, sprawiają wrażenie jakby byli panami ziemi i nikt im niepodskoczy a w szczególności ta czarna pani wiem bo sama tego na własnej skórze doświadczyłam. ja osobiście polecam kantor w domu towarowym tam koło wejścia przed schodami.
k1megi
k1megi 2009-12-18 23:05:27
zamiast siedziec na forum mala321 wez dupe do roboty i otworz swoj biznes zobaczymy jak ludziom do d...py bedziesz wchodzic i sie usmiechac dewoto
k1megi
k1megi 2009-12-18 23:09:11
moim zdaniem ten kantor jest naprawde na wysokim poziomie i ludzie ktorzy go prowadza znaja sie na rzeczy z reszta inne kantory tez mala 321 moze masz za brzydka gebe ze ci dywanika na dzien dobry nie rozkładaja i nie sypia rabatami a to juz nie to forum tylko forum wizaz musisz odwiedzac
bka55
bka55 2009-12-19 00:50:25
moim zdaniem najlepszy jest kantor arteckiego z nim sie zawsze dogadasz
Gaga
Gaga 2009-12-19 08:15:08
Do k1megi,kulturą to ty nie grzeszysz.Każdy może mieć jakieś zdanie,z którym można się nie zgadzać.Ten stek inwektyw świadczy tylko o poziomie,który reprezentujesz.
k1megi
k1megi 2009-12-19 09:12:15
kultura jest nie wracac w miejsca ktore nam nie odpowiadaja a nie wystawiac haotyczne opinie moze mala 321 wystawi chociaz jeden komentaz pozytywny i pokaze kulture
mala321
mala321 2009-12-19 13:47:56
k1megi słuchaj jak byś usłyszał(a) ,,albo pani wymienia albo my sie nie bedziemy pocić przy pami groszach''to ciekawe co byś zrobił(a) chyba jedzynie piętami nakrył(a) wydaje mi sie że jakaś kultura przy obsłudzę kilenta jest wymagana nawet wybrednego a ja takim nie byłam bo przy wymianie 8 tyś. funtów mam prawo negocjować tak pisze na szyldzie reklamowym. mi łaki nie robią nie chcą zarobić to nie ale chyba można kulturalnie powiedzieć nie. ja wychodząc w drzwiach jeszcze usłyszałam co prawda nie do mnie osobiście ale do kogoś tam za tym parawanikiem ,,spadaj głupia suko" i ty tu mi coś kulturze piszesz.
mala321
mala321 2009-12-19 13:50:18
a tak po za tematem to ty co robisz na forum może też weź d..ę do roboty. po to to jest żeby każdy mógł pisać co myśli.
stokrotka
stokrotka 2009-12-19 15:30:56
Do k 1megi nie poszłabym nawet ziemniaków kupić, żenada.A co do opinii o kantorach, zgadzam się, że w Domu Towarowym jest najmilsza obsługa, pod arkady nie wchodzę nawet jakby mieli lepsze ceny.
gruszka
gruszka 2009-12-19 15:58:56
k1megi, ja również byłam świadkiem sytuacji, kiedy pani z kantoru pod arkadami bardzo niegrzecznie odniosła się do klientki. Licz się ze słowami, bo Twoje wypowiedzi mogą zostać usunięte. Lepiej spróbuj innych metod perswazji, bo obrażanie innych to bardzo prostacki sposób. Jeśli chodzi o kantory to zdecydowanie najlepszy jest w Domu Towarowym. Panowie są mili i zawsze "dają więcej" niż wynosi oficjalny kurs.
bka55
bka55 2009-12-19 20:14:49
nie wiem co wy piszecie za bztety bo dla mnie ta pani byla bardzo bardzo mila i dostałem najlepszą cene w limanowej a miałem zdecydowanie mniej jak mala321 moze ta pani nie lubi kobiet
2009-12-20 14:12:46
Nie polecam tego kantoru pod arkadami i kantoru na ul. Józefa Marka obok salonu GSM ERA, są w ścisłym kontakcie zmowy, jeśli chodzi o potencjalnego klienta. Natomiast kantor w domu towarowym lub w dawnym pewexie lub w sklepie samoobsługowym IMA w Sowlinach i w Banku Spółdzielczym to są miejsca gdzie jest miła obsługa i lepszą cenę zawsze można wynegocjować. Przekonałem się o tym w ciągu kilkuletniego własnego doświadczenia i z opini innych , poza pojedynczymi wyjątkami takimi jak "bka55"
M44
M44 2009-12-21 22:21:07
polecam kantor w domu towarowym zawsze mozna negocjowac i obsługa 1 klasa :)
przemoXD
przemoXD 2009-12-22 23:07:44
ja polecam kantor na ulicy józefa marka, koło pizzerii. miła obsługa i dogodne warunki decydują o tym że to dla mnei nr.1 wśród kantorów w limanowej
odessaxxx
odessaxxx 2009-12-23 22:11:04
BANK SPOLDZIELZY W LIMANOWEJ NR 1 W LIMANOWEJ A W IMIE W SOWLINAH NAJGORSZY -A OBSLUGA !FATALNA
2009-12-24 09:13:29
"odessaxxx" czyżby ten Bank spółdzielczy i IMA w sowlinach jest zbyt groźną konkurencją dla ciebie ? , bo mają lepsze ceny dla klienta. Tak trzymać i niszczyć bezwzględnych lichwiarzy !!!!!!!!!!!
odessaxxx
odessaxxx 2009-12-27 11:52:19
Bobi !Wole sprzedac drozej nawet o 2 grosze w kantorze BS bo obsluga jest mila niz w IMIE u blondynki ktora jest zazwyczaj niemila ,a to wazne !!! i nie mam zamiaru nikogo niszczyc nawet tzw ;lichwiarzy '
Odpowiedz

Drogi Użytkowniku! Z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych (RODO). Dla Limanowa.in bardzo ważne jest bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, dlatego dostosowaliśmy działalność portalu do nowych wymogów. Jeżeli posiadasz konto, bądź korzystasz z innych funkcjonalności jakie oferujemy, zapoznaj się proszę z kilkoma ważnymi informacjami jakie znajdziesz tutaj. Dodatkowe informacje o tym jak przetwarzamy dane osobowe, znajdziesz też w naszej Polityce Prywatności. W razie wątpliwości, skontaktuj się z Administratorem.
Intersiec