konto gdzie? | Limanowa.in - limanowski portal informacyjny
WERSJA ARCHIWALNA
Przeglądasz archiwalną wersję portalu Limanowa.in
limanowa.in
Poniedziałek, 19 listopada, Elżbieta, Seweryn, Seweryna, Salomea, Matylda, Maksym, Faustyna, Paweł
Rejestracja »
Tematy archiwalne
konto gdzie?
lukins
lukins 2010-11-26 10:07:24
Dajcie znać gdzie jest dobre konto, bo mnie wkurzyli w miom banku i się chce przenieść. Chiałbym darmowe bankomaty i nie za dużo zapłacić (najlepiej za darmo:))
Re: konto gdzie?
Anathar
Anathar 2010-11-26 10:34:04
Mbank nie płacisz za konto za kartę a wypłata z wszystkich bankomatów za 5 zł
kruczy83
kruczy83 2010-11-26 10:51:58
w mbanku są bezpłatne ale trzeba chyba dopłacać, no i placówek brak....
Fever
Fever 2010-11-26 10:56:39
Załóż w BS Limanowa. Ze wszystkich ich bankomatów wypłatę masz za darmo, a tych bankomatów trochę jest bo działają w zrzeszeniu. Coś ok 3000. Podejdź do jednej z placówek jest ich dużo w powiecie. Mają również punkty w Nowym Sączu, Krakowie i Tarnowie.
lukins
lukins 2010-11-26 11:20:05
O mBanku myslałem, tylko trochę kicha bo nie ma oddziałów a ja czasem gotówkę też mam do wpłaty a na wpłatpmat w limanowej to chyba raczej nie ma co liczyć - najbliższy w Sączu. Spółdzielczy spoko, ale ja muszę mieć wszystkie bankomaty w polsce bez prowizji.
slave
slave 2010-11-26 11:28:37
W BGŻ-cie jest super konto wczoraj zalożyłem biorą wprawdzie 5 za karte ale wszystkie bankomaty sa za darmo i mają niby wracać 1% z wpływu z wynagrodzenia. czy to nie ściema to się okaże ?!?
SnoozE
SnoozE 2010-11-26 12:02:19
slave jak sie nazywa to konto ? Przez internet przelewy tez za free ?
Fever
Fever 2010-11-26 12:11:21
O BGŻ to się lepiej dopytać. Naliczają za wypłatę z bankomatów od kwoty jaką się wypłaca. Trzeba sprawdzić jaki ewentualnie procent biorą. W BS za kartę płacisz 1,50 i jest naprawdę dużo bankomatów gdzie wypłacasz za free. Posiadają też usługę z dostępem do internetu, tak że przelewy można śmigać.
kruczy83
kruczy83 2010-11-26 12:31:18
Bs ma tylko na naszym terenie dużo bankomatów a w swiecie marniutko...podobno prawda, że bgż wraca 1%....ciekawe:)
Fever
Fever 2010-11-26 12:38:22
Nieprawda w całej Polsce kartą z BS można wypłacać jak już napisałem z ok 3000 bankomatów za darmo. BS działa w zrzeszeniu w grupie BPS co daje to ogólnokrajowy zasięg. Właśnie BGŻ pobiera prowizje za wypłatę w nieswoich bankomatach których ilość ostatnio się bardzo skurczył. Wraca 1%, ale za wypłaty pobiera dużo więcej. Sprawdzajcie dobrze tabele prowizji. Jeszcze nikt nikomu nie dał nic za darmo a na pewno nie BGŻ.
anonim123
anonim123 2010-11-26 12:44:40
Posiadam konto w Mbanku chyba z 4lata , powiem że bank bardzo dobry , nie płacisz za utrzymanie konta ani złotówki. Wypłata w bankomatach niby po 5zł ale w niektórych mniej. POLECAM MBANK!! :)
kruczy83
kruczy83 2010-11-26 12:57:38
....chyba logiczne, że banki które nie maja między sobą umowy o bezpłatne bankomaty to prowizja za wyplate jest!chyba o tym kazdy wie?!ale są banki i konta, w których wszystkie bankomaty są bezpłatne, wole meć wszystkie bez prowizji niż tylko 3000 tysie...każdy ma wybór
Fever
Fever 2010-11-26 13:09:57
Oczywiście, że każdy ma wybór i wybiera to co najlepsze dla siebie. Tylko kruczyk83, jeśli się pisze o czymś, to powinno się wiedzieć o czym się pisze, a nie zaciemniać rzeczywistości. Tak ogólnie te 3000 to i tak więcej niż posiada potentat PKO BP. Faktycznie nie wiem jak wygląda sprawa z Alior bo tam chyba z wszystkich bankomatów za darmo, ale może ciągną za co innego.
Piotr
Piotr 2010-11-26 13:17:42
Nie ma banków które prowadza konto za darmo, wypłacają za darmo. Nie istnieje tez cos takiego jak przelew internetowy za darmo. Zgodnie z ustawą za każdy transfer gotówkowy czy bezgotówkowy musi być pobrana opłata. Więc szukaj tego najtańszego. Powodzenia:)
kruczy83
kruczy83 2010-11-26 14:05:09
byłem sprawdziłem w BGŻ wszystkie bankomaty za free w polsce, przelewy pzez internet za 0, jedyne 5 zeta za karte ale jak wraacaja 1% z wynagrodzenia to sie wraca:)
Fever
Fever 2010-11-26 14:22:22
UWAGA! od dnia 01/09/2010 za wypłaty z bankomatów BPS realizowane kartami Banku BGŻ przez wszystkich posiadaczy kont osobistych, z wyłączeniem Planu Aktywnego, będą pobierane opłaty zgodnie z Tabelą prowizji i opłat, czyli 2,5% od wartości transakcji, min. 5 zł. Jednocześnie dbając o wysoki poziom usług oferujemy Państwu możliwość bezpłatnego korzystania z wszystkich bankomatów w Polsce, przy dokonaniu jednorazowej miesięcznej opłaty. To jest komunikat zamieszczony na :http://www.bgz.pl/placowki_bankomaty/?wyplata=on&cf=off. Czyli biorą opłaty od kwoty wypłacanej w wysokości 2,5% min 5 zł
dexter
dexter 2010-11-26 14:42:07
Piotr mylisz się... Co do banku popieram poprzedników mBank(mam konto od 11 lat i bez zastrzeżeń), jeżeli stacjonarny to BS Limanowa. tyle.
kruczy83
kruczy83 2010-11-26 15:36:26
fever zobacz sobie że za odpowiednią kwote przy niektórych planach możesz mieć wszystkie bankomaty za freee:)) i ta kwota nie przekracza 5 zeta tak dla infooo,wiem bo pytałem....mozna spekulować ale każdy woli co woli:))
2010-11-26 15:52:32
Polecam konto Wydajesz Zarabiasz w BZ WBK, ale nie wiem czy w Limanowej jest oddział, to konto przy pewnych założeniach może być darmowe. Nie mówcie mi nawet o BS! Przecież tam przelew zlecony przez internet realizowany jest dwa dni!
Piotr
Piotr 2010-11-26 16:02:36
panie dexter. Tak się składa ze tez mam konto w mBanku a w BS nawet dwa. Do niedawna byłem także użytkownikiem konta w PKO BP wiec dość mocno siedzę w temacie. W MBanku płace za przelew 0,50PLN. W BS w zależności od rodzaju konta. Nie wspominam o opłatach związanych z użytkowaniem karty, posiadania konta, itd. W MBanku także trzeba zapłacić prowizje od posiadanej karty czy to kredytowej, czy debetowej, czy płatniczej. (a i wydanie takowej to koszt 50PLN rocznie) Wiec dalej twierdze ze nie ma banku który by charytatywnie prowadziła konto. Oni sprzedają swoje usługi tak jak spożywczy mleko. Zawsze są koszty, tylko niektórzy nie umieją dokładnie zapoznać się z regulaminem czy tabelą opłat i wydaje się im że mają konto "za darmo". Bank to bank. Każdy wybiera ten co mu odpowiada.
ian
ian 2010-11-26 16:43:27
alior. wypłataty zbankomatów bez prowizji na calym swiecie na calym swiecie
Odpowiedz

Drogi Użytkowniku! Z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych (RODO). Dla Limanowa.in bardzo ważne jest bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, dlatego dostosowaliśmy działalność portalu do nowych wymogów. Jeżeli posiadasz konto, bądź korzystasz z innych funkcjonalności jakie oferujemy, zapoznaj się proszę z kilkoma ważnymi informacjami jakie znajdziesz tutaj. Dodatkowe informacje o tym jak przetwarzamy dane osobowe, znajdziesz też w naszej Polityce Prywatności. W razie wątpliwości, skontaktuj się z Administratorem.
Intersiec