dobry mechanik | Limanowa.in - limanowski portal informacyjny
WERSJA ARCHIWALNA
Przeglądasz archiwalną wersję portalu Limanowa.in
limanowa.in
Poniedziałek, 19 listopada, Elżbieta, Seweryn, Seweryna, Salomea, Matylda, Maksym, Faustyna, Paweł
Rejestracja »
Tematy archiwalne
dobry mechanik
limanueva
limanueva 2011-01-19 17:09:46
hejka mozecie poleciec jakiegos <b> dobrego (i raczej szybkiego) mechanika</b>. takiego, co nie blednie ze strachu, jak wjezdza do niego co inneog niz VW lub audi? limanowa lub okolice
Re: dobry mechanik
gazda
gazda 2011-01-19 17:14:23
Co Ci się dzieje z autem i jaka marka?
2011-01-19 17:22:34
Tylko poplo tutaj na forum ... gdy czytam jak doskonale zna się na mechanice przecieram oczy ze zdumienia !!!! Pomógł wielu ludziom...! I oczywiście Wiktorek nad Szkołą Muzyczną!
poplo
poplo 2011-01-19 18:20:20
Robaczku 111-dziękuję za uznanie,tylko że jesteś w błędzie. Mam zupełnie inny zawód ,do którego kiedyś potrzebna mi była znajomość zasady działania mechanizmów samochodu i jego budowy niemal do jednej śrubki.Nie znaczy to,jestem ograniczony branżą motoryzcyjną,możemy także wwymienić poglądy na wiele innychtematów, nie wyłączając Twojej profesji i problemów z nią związanych. POZDRAWIAM!!
gazda
gazda 2011-01-19 18:22:30
Ja ze swoją hanią byłem na regulacji zaworów to mechaniora powiedział że u nich się nie reguluje, a ja ten rocznik tak , to on to niemożliwe i tak mi wyregulował.Pojechałem do drugiego i zrobił to jak nalezy.
poplo
poplo 2011-01-19 18:44:42
ROBECZEK111;-ja nie wykonuję usług lecz staram się pomagać w miarę swojej wiedzy i doświadczenia,jeśli to bardzo rzadko i bezinteresownie.Nietypowe jak na dzisiejsze czasy co???
poplo
poplo 2011-01-19 18:58:46
ciekaw jestem, co to za "fachowiec",którego swą obecnością zaszczycił Pan GAZDA
gazda
gazda 2011-01-19 19:35:41
Zdarzają się tacy,był to z polecenia i zależało mi na czasie bo jechałem do Wiednia.
pinkfloyd
pinkfloyd 2011-01-20 01:57:19
Nie polecam Pałki,Ślazyka,Wiktorka,Wajdy i oby się nic nikomu nie psuło w tym roku.
poplo
poplo 2011-01-20 08:00:24
ROBACZEK111-jeszcze jedno:ja nie nawiązuję kontaktu jeśli nie stworzę sobie,choćby bladego portretu psychologicznego danej osoby.Niezłym przykładem może być powyższa treść pytania o dobrego mechanika.POZDRAWIAM!!
poplo
poplo 2011-01-20 08:06:00
pinkfloyd:- chciałoby się powiedzieć,że masz rację!!!
fenolek
fenolek 2011-01-20 09:12:05
Kaim w Rupniowie - nowy ale zna się na rzeczy, w Tymbarku Turbo, a tak to po Limanowej szukaj choc z tym różnie jest...
2011-01-20 18:13:46
poplo polecając Ciebie .. nie napisałam ,że jesteś mechanikiem ... lecz ,że pomogłeś wielu osobom .... Jeśli poczułeś się urażony - przepraszam ! Poleciłam też Wiktorka ..od wielu lat korzystam z jego pomocy ..... to dobry fachowiec .. choć zapewne znajdą się i tacy , którzy się z tą opinią nie zgodzą :)
julinek
julinek 2011-01-20 19:52:07
ja serdecznie polecam Tomka Malca Łososina Górna/ Koszary solidny i nie zdziera
poplo
poplo 2011-01-21 09:47:28
ROBACZEK111-ja absolutnie nie poczułem sięurażony,wręcz odwrotnie,gdyż nie jestem absolutnym ekspertem w tej dziedzinie i nie chciałbym za takiego tutaj uchodzić .dalej jestem gotów pomagać w miarę swoich możliwości,tylko nie znoszę tupetu,cwaniniactwa i braku dobrego wychowania z czym można się spotkać nie tylko na tym forum.POZDRAWIAM!!!
bryndal
bryndal 2011-01-21 09:48:35
nie polecam Pałki udaje madrego i tak cała prace robia uczniowie efekty potem widac!!! ja przez niego musiałem auto sprzedac!!! teraz trzymam sie z daleka od tego mechanika
poplo
poplo 2011-01-21 10:05:32
BRYNDAL-Pałków -mechaników jest w okolicy jest conajmniej trzech,dwóm w tym przypadu wystawiasz negatywną opinę a napewno nie oto ci chodziło.POWODZENIA!!!
bryndal
bryndal 2011-01-21 12:37:01
w limanowej jest chyba jeden pałka ktory ma uczniow?
gargamelek
gargamelek 2011-01-21 15:18:30
poplo masz rację. Dla mnie Pan Pałka z ul. Partyzantów jest najlepszy. Moze nie najtańszy ale uwieżcie, ze wolę zapłacić słono i mieć zrobione porządnie niz robić coś 2 razy u "paproków" gdzie w efekcie wyjdzie mnie drożej.
Anathar
Anathar 2011-01-21 17:06:22
Piotr
Piotr 2011-01-21 17:43:09
Witam "popolo" mamy wynik naprawy z Renault Megane :) niestety łozysko zostało zutylizowane na skutek zużycia , wymiana na nowe trafiło na SWF , pedał sprzęgła pracuje mięciutko i płynnie, wysokość wyregulowana :) no i wreszcie błoga cisza... :) , heheh ale to nie koniec następna sprawa to wymiana tylnich amortyzatorów no i nasuwa sie pytanie jakie .. gazowe czy olejowe.. ( belka czterodrążkowa , model megane classic) i jakiej firmy w rozsadnych pieniądzach...?? p.s poplo na szczęście obyło się bez ksiazki :) Pozdrawiam
Odpowiedz

Drogi Użytkowniku! Z dniem 25 maja 2018 r. zmieniły się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych (RODO). Dla Limanowa.in bardzo ważne jest bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, dlatego dostosowaliśmy działalność portalu do nowych wymogów. Jeżeli posiadasz konto, bądź korzystasz z innych funkcjonalności jakie oferujemy, zapoznaj się proszę z kilkoma ważnymi informacjami jakie znajdziesz tutaj. Dodatkowe informacje o tym jak przetwarzamy dane osobowe, znajdziesz też w naszej Polityce Prywatności. W razie wątpliwości, skontaktuj się z Administratorem.
Intersiec