14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
Przeglądasz ogłoszenie archiwalne
Dodane: 28.10.2020

PRACA W BIURZE PROJEKTOWYM

1zł
Adres: Limanowa Wymiar pracy: - Typ umowy: -

Opis

Biuro projektowe poszukuje osoby na stanowisko:

ASYSTENT PROJEKTANTA/PROJEKTANT

Nasza firma zajmuje się opracowywaniem dokumentacji projektowych w branży sanitarnej tj. wentylacje mechaniczne, klimatyzacja, instalacje grzewcze, sieci wodociągowe, sieci kanalizacji sanitarnej, sieci kanalizacji deszczowej, sieci gazowe.

Wymagania:

- znajomość środowiska AutoCad,

- rzetelność, samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie w wykonywaną pracę,

- mile widziane jest posiadanie doświadczenia zdobytego w biurze projektowym

-prawo jazdy kat B

Obowiązki:

- przygotowywanie dokumentacji projektowej, podpisywanie zgód w terenie,

‌Informacje pod tel: 504-878-281

email: [email protected]

Zapraszam.

Wyświetleń: 23362
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]