9°   dziś 10°   jutro
Czwartek, 18 kwietnia Alicja, Bogusława, Apoloniusz, Gościsława
Przeglądasz ogłoszenie archiwalne
Dodane: 11.01.2022

​Limatherm SA poszukuje pracownika do pracy na stanowisku: metrolog

1zł
Adres: 34-600 Limanowa Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

Limatherm SA poszukuje pracownika do pracy na stanowisku: metrolog

miejsce pracy: Limanowa , Laboratorium pomiarowe Limatherm S.A,
Wymagania:
wykształcenie minimum średnie techniczne,
umiejętności czytania i rozumienia rysunku technicznego (w tym GD&T),
mile widziane doświadczenie z obsługą maszyn pomiarowych CMM Carl Zeiss,
mile widziana znajomość języka angielskiego,
mile widziana znajomość oprogramowania CAD.
Zakres obowiązków :
Obsługa maszyn pomiarowych CMM Carl Zeiss, konturografu oraz innych przyrządów kontrolnych dostępnych w laboratorium wg planu kontroli,
Sporządzanie protokołów pomiarowych,
Programowanie maszyn CMM,
Uczestniczenie w zespołach ds. analizy problemów jakościowych w zakresie interpretacji wyników pomiarów.
Oferujemy:
możliwość dokształcenia,
dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne.
Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych:   Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych oraz innych informacji zawartych w załączonych dokumentach, w celach obecnych, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych (w przypadku braku zgody na przyszłe rekrutacje – przekreślić).   Administratorem danych osobowych jest Limatherm SA, kontakt poprzez e-mail: [email protected] w sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.
Podania prosimy przesyłać na adres Spółki lub e-mail: [email protected]  Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wyświetleń: 363
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]