17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
Przeglądasz ogłoszenie archiwalne
Dodane: 23.09.2021

Montażysta okuć drzwiowych Praca dla Pań i Panów

5000zł
Adres: Zegartowice 165 URL: http://www.parmax.pl/ Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

W związku z dynamicznym rozwojem firmy PARMAX s.c. poszukujemy osoby na stanowisko :
STANOWISKO : MONTAŻYSTA OKUĆ DRZWIOWYCH
Miejsce Pracy: Zegartowice
Zakres obowiązków:
- Montaż okuć do drzwi drewnianych w zakładzie produkcyjnym na końcowym etapie
- Prace stolarskie
- Pakowanie drzwi
Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe jako stolarz – mile widziane
- doświadczenie przy produkcji drzwi – mile widziane ( możliwe tez douczenie na    proponowane stanowisko )
- umiejętność obsługi narzędzi stolarskich
- umiejętność czytania i posługiwania się rysunkiem technicznym ( mile widziane )
- gotowość do szybkiego podjęcia zatrudnienia
- sprawność fizyczna
- zaangażowanie
Oferujemy :
- Pracę w doświadczonym i wykwalifikowanym zespole
- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
- Umowę o pracę na pełny etat
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Wyświetleń: 775
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]