10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
Przeglądasz ogłoszenie archiwalne
Dodane: 11.09.2021

Praca w Austrii: serwis sprzątający

9000zł
Adres: Vorarlberg Wymiar pracy: Dodatkowwa/sezonowa Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

Poszukujemy pracowników - serwis sprzątający, Vorarlberg (Austria)

Dynamicznie się rozwijając tworzymy dla Was kolejne miejsca pracy w malowniczym rejonie Austrii. Vorarlberg to region, który zachwyca bliskością natury, Jeziora Bodeńskiego i widokiem na alpejskie szczyty.

PRACA OD ZARAZ! Wynagrodzenie do 9 000 zł netto!

Opis stanowiska:

- Praca polega na sprzątaniu hoteli, mieszkań, domów prywatnych, biur, etc.

- Możliwość zarobku do 9 tys zł na rękę miesięcznie (z weekend'ami)

Wymagania:

- Doświadczenie w sprzątaniu

- Gotowość do podjęcia pracy w nadgodzinach i w weekendy

- Całkowity brak nałogów

Oferujemy:

- pracę bezpośrednio pod firmą

- długofalowe zatrudnienie przy obopólnym zadowoleniu

- darmowy przejazd z miejsca zamieszkania w Polsce do Austrii

- możliwość wyjazdu na dowolny okres - min. 1 miesiąc lub pracę w systemie miesiąc AT / miesiąc PL

- zakwaterowanie gratis

Chcesz być częścią naszego zespołu? Dołącz do nas!

Prześlij nam swoje CV wraz z aktualnym zdjęciem oraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: [email protected]

Wyświetleń: 568
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]