14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
Przeglądasz ogłoszenie archiwalne
Dodane: 26.07.2022

Pracownik biurowy/ specjalista ds. obsługi klienta

1zł
Adres: Mszana Dolna Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

TapicerstwoMedyczne.pl poszukuje pracownika na stanowisko:

Obsługa Klienta krajowego i zagranicznego z językiem niemieckim

Praca w siedzibie firmy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Zakres obowiązków:

Bieżąca obsługa telefoniczna oraz mailowa klientów z Polski i z Niemiec

Obsługa fanpage firmy

Ustalanie trasy mobilnego serwisu Tapicerstwa Medycznego.

Przyjmowanie i obsługa zapytań ofertowych klientów (w języku niemieckim i polskim)

Obsługa sklepu internetowego,

Fakturowanie

Wymagania:

punktualność, odpowiedzialność, dokładność

zaawansowana znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

umiejętność sprawnej obsługi komputera, pakietu Office/Google Sheets/Docs

Oferujemy:

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-atrakcyjne warunki wynagrodzenia

-pracę w przyjaznej atmosferze

-możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Wyświetleń: 1760
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]