Wtorek, 28 czerwca
Leon, Ireneusz, Florentyna, Ligia

znajdź ogłoszenie dla siebie

dodaj nowe ogłoszenie

Pracownik do demontażu maszyn - praca w delegacji

Wystawiono przez: blachmix Ogłoszenie aktywne: 04.11.2020 - 12.07.2022
Cena 1 zł
Lokalizacja Delegacja
Zadzwoń 602229421

Osoba ZPHU Blachmix Piotr Małucha
Adres ul. Witosa 15, Limanowa
Wymiar pracy Pełny etat

E-mail Zaloguj się aby zobaczyć e-mail użytkownika.
URL http://www.blachmix.pl/
Typ umowy Umowa o pracę

W związku z rozwojem firmy przyjmiemy mechaników maszyn, pracowników do wykonywania fundamentów pod maszyny.

Zakres obowiązków:
  • demontaż/montaż maszyn
  • pomoc przy bieżącym usuwaniu awarii maszyn,
  • przeglądy i serwisowanie maszyn
  • prace budowlane - wykonywanie fundamentów pod maszyny
Wymagania:
  • preferowane wykształcenie średnie techniczne (preferowane: mechanik, technik elektryk, elektromechanik, elektronik, budowlaniec),
  • MILE WIDZIANE PRAWO JAZDY KAT C
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • brak przeciwwskazań do pracy w delegacji (teren Europy, głównie Niemcy)
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia pod okiem fachowców,
  • stałą, stabilną pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy, doświadczenia i umiejętności,
  • szkolenia i możliwość zdobycia uprawnień.
  • Rodzaj pracy:  Pełny etat - umowa o pracę
Kontakt
  • Więcej informacji pod numerem tel. +48 602 229 421
  • CV ze zdjęciem proszę wysyłać na adres e-mail: [email protected]

Prosimy o załączenie do CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Nie masz doświadczenia? To nic, przyjmujemy także osoby bez doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy.

Wystarczą chęci do pracy.

WAŻNE: Praca w delegacji w dni robocze, wszystkie weekendy w domu!

Ilość wyświetleń ogłoszenia: 8409
Masz do nas sprawę? Skontaktuj sie z nami mailowo [email protected]