17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
Przeglądasz ogłoszenie archiwalne
Dodane: 08.12.2020

Pracownik Produkcji

1zł
Adres: Dobra 508 URL: https://www.fakro.pl/oferty-pracy/dobra/#176467 Wymiar pracy: Pełny etat Typ umowy: Umowa o pracę

Opis

STOLART Sp. z o.o. (Zakład obróbki drewna wchodzący w skład Grupy FAKRO)
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik Produkcji
Miejsce pracy: Dobra koło Limanowej - wydziały produkcyjne

Główne zadania:

  • obsługa niezbędnych maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • postępowanie zgodne z obowiązującymi instrukcjami stanowiskowymi
  • przestrzeganie zasad BHP
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • gotowość do wykonywania pracy stojącej oraz manualnej

Oferujemy:

  • umowę o pracę w polskiej firmie, będącej częścią grupy FAKRO
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia
  • wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w Generali Życie
  • bonusy w okresach świątecznych
  • korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji
za pośrednictwem strony internetowej: https://www.fakro.pl/oferty-pracy/dobra/#176467

Wszystkim aplikantom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wyświetleń: 4870
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]