Limanowa40
Komentarze do artykułów: 14
WięcejW normalnych państwach. W Polsce muszą się policjanci wykazać żeby państwo zarobiło. Najłatwiej w poniedziałek rano jak ludzie do pracy muszą jechać z 0.21 promila, co najwyżej z lekkim bólem głowy, bo są wypłacalni .Za gówniarzy po imprezach, po nie wiadomo jakich środkach, którzy naprawdę stwarzają zagrożenie już nie bardzo. Bo wymagało by wysiłku , nie tylko stanąć na środku drogi rano z alkomatem.
Tak tylko za nasze pieniądze te ukraińskie ku.... Się bawią, rozbijają autami za setki tysięcy,A Polacy muszą żyć za tysiąc miesięcznie, i jeszcze dokładać do tego burdelu. Ty jak chcesz możesz jechać i łaskę na froncie im robić. Ale trzemu wszyscy mamy się składać na tą patologię. Jak na razie wszyscy rządzący w Polsce działają na szkodę normalnych ludzi, na rzecz całej tej patologi .
Royal30 coś chyba masz z głową ,nie interesuje mnie WOŚP, ale nie próbuj pisać kto może się leczyć. Popatrz ile wszyscy płacimy na szpitale, a ile daje zbiórka owsiaka, i to w dużej części dzięki publicznych instytucji, jak TVP , samorządy, państwowe spółki jak Orlen (który zamiast pilnować taniego paliwa bawi się w WOŚP). Czyli i tak się wszyscy do tego musimy dokładać, czy ktoś chce czy nie.Więc te Twoje serduszka możesz sobie...Kluczowe informacje o wydatkach na zdrowie w 2025 roku:Łączna kwota: Ponad 221,7 mld zł, co stanowi ok. 6,5% PKB.33. finał zamknął się ostateczną kwotą 289 mil zł - ogłosił w marcu zeszłego roku prezes Fundacji WOŚP Jerzy Owsiak