24°   dziś 28°   jutro
Niedziela, 14 lipca Bonawentura, Stella, Izabela, Franciszek, Kamil, Kamila, Ulryk, Marceli

Planowane wyłączenia prądu

Dzisiejsze przerwy w dostawie energii elektrycznej dla powiatu krakowskiego.

Godziny Rodzaj wyłączenia Lokalizacja
04:44 - 08:00 trwająca awaria Biskupice, Iwanowice, Zagaje, Sieciechowice, Lesieniec, Sułkowice
05:55 - 10:00 trwająca awaria Zielonki
07:16 - 10:15 trwająca awaria Poskwitów i okolice

Planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej w przeciągu następnych 7 dni dla powiatu krakowskiego.

Dzień Godziny Lokalizacja
15.07.2024 08:00 - 09:00 Goszcza ul. Wspólna, Kościuszki, Sadowie ul. Centralna, Widokowa
15.07.2024 08:00 - 12:00 Radziszów ulica Stawowa 22 do 30; 40, Podlesie dz. nr 1529.
15.07.2024 08:00 - 14:00 Frywałd od sklepu do leśniczówki - " Kopce"
15.07.2024 08:30 - 14:00 Krzeszowice ul. Majowa 45 do 47 i okolice w/w adresów
15.07.2024 09:00 - 13:00 Łuczyce ul. Krucza, Kosynierów, Na Wzgórzu, Spokojna, Złote Łany
16.07.2024 08:00 - 14:00 Frywałd od sklepu do leśniczówki - " Kopce"
16.07.2024 08:00 - 12:00 Wielkie Drogi ulica Parkowa działka numer 693/6..
16.07.2024 08:00 - 13:00 Brzozówka ul. Słoneczna 32, 33, 35, 37.
16.07.2024 08:00 - 14:00 Brzezinka ul. Krzemionki, Widokowa, Turystyczna, Krakowska 2 i okolice w/w ulic
16.07.2024 08:00 - 14:00 Modlniczka ul. Ogrodowa, Willowa od zakrętu do obwodnicy, Sklepowa
16.07.2024 08:30 - 14:00 Tenczynek ul. Chłopickiego 49A, 53 i okolice w/w adresów
16.07.2024 10:00 - 17:00 Rybna ul. Źródlana: domy w budowie koło nr 12
17.07.2024 08:00 - 12:00 Gołuchowice działka numer 371/2
17.07.2024 08:00 - 13:00 Krzeszowice ul. Długa 12
17.07.2024 08:00 - 14:00 Zabierzów ulica Krakowska st. Prawa od Kościoła do nr 20, Cmentarna 1, 7, od 12 do końca ulicy, Kalwaryjska, Zawiła, Osiedle na Stoku okolice w/w ulic
17.07.2024 08:00 - 14:00 Skawina ulica Piastowska 8 do 22 i 15 do 37.
17.07.2024 08:00 - 14:00 Frywałd od sklepu do SANKI
17.07.2024 08:00 - 14:00 Rybna ul. Stokrotek, Cicha, Kasztanowa, Galosówka, Dworska, Rostworowskiego, Bacyniokowa, Polańskiej od Rostworowskiego do Stokrotek
17.07.2024 08:00 - 16:00 Krzeszowice ul Trzebińska, Zielona
18.07.2024 08:00 - 14:00 Rudawa w rejonie ulic: Wyspiańskiego, Na Skarpie, Kolejowa, Końskiego, Sienkiewicza, Domańskiej, Ogrodowa, Olszynowa, Krótka, Zamkowa, Akacjowa, Rynek oraz Ośrodek Zdrowia
18.07.2024 08:00 - 14:00 Czułówek ul: Sąsiedzka, Nasza 9, 14 i 16 oraz okolice w/w ulic
18.07.2024 08:00 - 16:00 Krzeszowice ul. Słoneczna, Wyzwolenia, Sosnowa, Modrzewiowa, Majowa
18.07.2024 10:00 - 17:00 Zelków ul. Krakowska od Jana Pawła II do nr 30, Dom w budowie przy Widokowej i Jana Pawła II
19.07.2024 07:00 - 16:00 Garliczka: ul. Radosna od 1 do 47, ul. Miodowa, ul. Wiosenna. (st. 44669 obw II)
19.07.2024 08:00 - 09:30 Brzezie ul. Brzezie ul. Narodowa od parkowej do Jeziorańskiej, Kluczwody, Stroma, Zarzecze oraz okolice w/w adresów
19.07.2024 08:00 - 13:00 Zabierzów ul: Kolejowa 50, 52, 54 i 56, Nad Wodą, Niecała, Rodziny Poganów od nr.1 do nr.7 oraz okolice w/w ulic
19.07.2024 08:00 - 14:00 Zalas w rejonie ulic: Gawlikowskiego, Porfirowa, Nad Stawem, Rzeczna, Dudziewicza, Krzywa, Łączna, Potokowa, Ogrodowa, Polna, Korkowa, Wąska, Niecała oraz Ośrodek Zdrowia
19.07.2024 08:00 - 16:00 Krzeszowice ul. Żwirki i Wigury, Ślusarczyka, Żołnierzy Września, Krawczyńskiego
19.07.2024 09:00 - 16:00 Skawina ulica Kolejowa - parking
19.07.2024 09:30 - 10:30 Brzezie ul. Narodowa od akacjowej do Kluczwody, Kluczwody, Lipowa, Wiśniowa, Stroma oraz okolice w/w adresów
19.07.2024 10:30 - 12:30 Bolechowice ul. Zielona od Turystycznej do nr 60
19.07.2024 12:30 - 14:00 Bolechowice ul. Zielona od nr 60 do Jurajskiej, Jurajska 11A do 11B, 13 do 13A
22.07.2024 08:00 - 13:00 Krasieniec Stary Na Górce
22.07.2024 08:00 - 16:00 Tenczynek ul. Podgórska, Owocowa, Wola Filipkowska ul. Podgórska, Pańska, Do Rudna, Pasternik
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]