apophis
Komentarze do artykułów: 39
WięcejDlaczego sąsiedzi ? Czyżby miłościwie nam panujący wydali wszystkie publiczne pieniądze na romskie osiedla ???Dlaczego nie ma funduszu Polskiego a romski jest ? Gdzie jest teraz pan rzecznik ?
A może by tak odbudować ten dom z programu Polskiego ? Istnieje taki ? Bo o programie romskim słyszałem !!!!!! Panie i Panowie włodarze może pani jaworowicz (wstyd) powinna zadać wam konkretne pytania ? To bardzo ciekawy i za razem przykry przykład który pokazuje że jeżeli Polakom dzieje się krzywda w Polsce to ogłaszamy zbiórkę i możemy liczyć na sąsiadów a w drugą stronę ..... sami wiecie ! Niebieskie osiedle niestety stanie się gettem bo należy zburzyć samowolę budowlaną zgodnie z decyzją a zacną mniejszość narodową gdzieś przesiedlić a ludziom z Nowego Rybia jak zawsze pomogą sąsiedzi bo na włodarzy liczyć nie mogą !!! Przykre ale jak wszyscy wiemy prawdziwe !
Szlag mnie trafia jak czytam takie wiadomości ! Gdzie w tym wszystkim jest opieka zdrowotna za którą płacimy tyle kasy ? Gdzie jest ZUS ? Dlaczego rodzina ma zbierać pieniądze na leczenie ? Po co płacimy składkę zdrowotną ? Kamilowi życzę szczęścia bo żeby w tym kraju chorować to trzeba być zdrowym !!!
Odpowiedzi na forum: 1
WięcejCzy możecie polecić dobrego mechanika samochodowego z Limanowej lub okolic ??