betti600
Komentarze do artykułów: 68
Jeżeli pracownik nie chce przystąpić, składa deklarację o wystąpieniu z ppk. Niestety na początek jest z automatu zapisywany.
Pan doktor 68 komentarz usunął, hmm
Bigi, To nie jest pojedynczy wybryk, tak się kończy takie właśnie poblazanie, młodzi to niech się wyszaleją...a potem skutki oplakane, zdrowia dla Pana kierowcy
Nie, nie chodziło o maski, może już dość tolerowania chamstwa . Skutek bezstresowego wychowania, niestety sie kłania
Widać, że niektórzy zielonego pojęcia nie mają o funkcjonowaniu szkół, zwłaszcza małych. Bywa tak, że nauczyciel pracuje w trzech czterech szkołach i etatu nie ma .To nie jest widzimisię, tylko konieczność, zwłaszcza po reformie, kiedy np fizyki, biologii czy muzyki jest w całej szkole 4 godziny.
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/koronawirus-w-polsce-myslalem-ze-umieram-relacje-chorych-na-covid-19/8v8fe43,79cfc278
Za dużo teorii spiskowych. Osobiście znam , tzn znałam osobę zakażoną, która chorowala na nowotwór. Zmarła, ale nikt nie wpisał do aktu że przyczyną był wirus. Więc jakoś nie wierzę w te wszystkie fakenewsy.
Pana który najgłośniej krzyczy o tym, że koronawirus to sciema i ironizuje śmiejąc się z maseczek, przytaczając teorie spiskowe o 5g itp widziałam na zdjęciu na tym portalu w maseczce. Dziękował jedynemu z urzędników za przekazanie maseczek . Ha ha, to się nazywa wiarygodność
- poprzednia<
- 1
- 2
- 3
- 4
- następna>