22°   dziś 25°   jutro
Wtorek, 23 czerwca Wanda, Zenon, Albina

beznicku

Dołączył do portalu: 2013-02-12 17:31:26
Ostatnia aktywność: 1970-01-01 01:00:00

Komentarze do artykułów: 1

Więcej
Pożegnanie karnawału w I LO

Szkoda, że na co dzień tak nie ma, to chyba taki 'chwyt marketingowy' na młodzież z gimnazjum :)

2013-02-12 17:35:23

Odpowiedzi na forum: 0

Więcej
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]