29°   dziś 32°   jutro
Piątek, 26 czerwca Jan, Paweł, Paulina, Rudolfina

camel2

Dołączył do portalu: 2010-03-15 08:58:24
Ostatnia aktywność:

Wpisy na forum: 1

Dom Weselny Lis

byłem tam na weselu i zdecydowanie polecam: obsługa, jedzonko rewelacja, sala do tańczenia super, co do cen to nie mam pojęcia:)

2010-03-15 08:58:24
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]