22°   dziś 25°   jutro
Poniedziałek, 22 czerwca Paulina, Tomasz, Flawiusz, Jan, Sabina

enterek

Dołączył do portalu: 2022-01-14 09:00:47
Ostatnia aktywność: 2026-06-13 16:39:32

Komentarze do artykułów: 162

Więcej
Kolejna samowola? Napięta sytuacja wokół osady, w tle przekazanie działki i interwencja RPO

Od 12 czerwca br UE obowiązuje pakt migracyjny. Dzięki rudemu namiestnikowi i jego przykorytnym będziemy mogli sobie wybrać formę udziału: Za każdą nieprzyjętą osobę 20 tys. euro lub przyjmujemy ich do Polski dajemy im: Dach nad głową, wikt i opierunek no i miesięczne kieszonkowe. Jak wyliczono -miesięczny koszt utrzymania jednej osoby, to kwota 12 500zł. Moi drodzy proszę się nie martwić Donald słońce Peru powiedział ”będziemy beneficjantami migracyjnego paktu” Osobiście nie wiem o co mu chodziło? Może o wydłubane oczy i poderznięte gardła jak to się zdarza w europie ja nie wiem?

2026-06-13 16:39:06
„Wypowiadał się jako związkowiec”. Starosta komentuje wniosek o dymisję

@PISruskie zapomniałeś Władysławowi Jagiele w 1410 przelali 10 milionów aby opłacił Witolda, o wszystkich pamiętali, tylko nic nie dali twojej mamie.

2026-05-10 18:31:59
Radni chcą konsekwencji za nazwanie premiera "zdrajcą"

Puchała o czym ty bredzisz! Rząd Donalda Tuska podjął szereg działań, które naruszają zasady państwa prawa i demokracji. Osoby popierające takie działania, są podobnie jak Tusk szkodliwe dla Polski.

2026-03-02 09:25:59

Odpowiedzi na forum: 0

Więcej
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]