22°   dziś 25°   jutro
Poniedziałek, 22 czerwca Paulina, Tomasz, Flawiusz, Jan, Sabina

eve33

Dołączył do portalu: 2010-02-27 15:00:24
Ostatnia aktywność:

Wpisy na forum: 1

in vitro....

W 100% popieram Piotra! A mam pytanie.... jak został poczęty Jezus????? Bo z tego co wiem , to raczej nie naturalnie????

2010-02-27 15:00:24
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]