22°   dziś 25°   jutro
Poniedziałek, 22 czerwca Paulina, Tomasz, Flawiusz, Jan, Sabina

hugo

Dołączył do portalu: 2010-01-06 22:26:40
Ostatnia aktywność:

Wpisy na forum: 3

Wizyta

przez kilkadziesiąt lat pracy ks.opockiego któremu marzyły sie misje ambicje przerosły mozliweosci i marzenia

2010-01-06 22:26:40
KSIĄDZ BOGDAN WĘGRZYN

ks.bogdan to wiara reszta jest milczeniem

2010-01-06 22:26:40
Jaki powinien być nowy proboszcz (XXI w.)?

powinien być przede wszystkim dobrym człowiekiem

2010-01-06 22:26:40
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]