29°   dziś 32°   jutro
Piątek, 26 czerwca Jan, Paweł, Paulina, Rudolfina

poki

Dołączył do portalu: 2010-12-16 20:09:34
Ostatnia aktywność:

Wpisy na forum: 1

Jak pozbyc sie kolędników???

tradycją jest kolędowanie tylko w sylwestra a nie cały tydzień, ja otwieram kolędnikom tylko w sylwestra, a pozostałym mówię, że jak przyjdą za parę dni to wtedy dostaną :)

2010-12-16 20:09:34
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]