29°   dziś 32°   jutro
Czwartek, 25 czerwca Łucja, Wilhelm, Dorota, Witold

potworek88

Dołączył do portalu: 2010-11-25 17:30:59
Ostatnia aktywność:

Wpisy na forum: 1

Szukam fachowca od elektroniki samochodowej

ja też Ślazyków radze omijać szerokim łukiem. Dałem auto do naprawy to ów mechanicy nie byli wstanie dokręcić półosi... juz tam nigdy nie oddam auta!!::important:

2010-11-25 17:30:59
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]