29°   dziś 32°   jutro
Piątek, 26 czerwca Jan, Paweł, Paulina, Rudolfina

rypciumpypcium

Dołączył do portalu: 2014-02-19 18:22:39
Ostatnia aktywność: 1970-01-01 01:00:00

Komentarze do artykułów: 1

Śmierć noworodka w szpitalu

Taka aluzja do wypowiedzi Ksiedza- rozumiem ze pacjenci tych dobrych lekarzy nigdy nie umieraja, dobrzy lekarze nie maja swoich cmentarzy. Koniec aluzji.

2014-02-19 18:25:40
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]