22°   dziś 25°   jutro
Wtorek, 23 czerwca Wanda, Zenon, Albina

tiwek

Dołączył do portalu: 2010-09-08 10:21:51
Ostatnia aktywność:

Wpisy na forum: 2

PRIMA BAND OPINIE!! INNE ZESPOŁY MUZYCZNE!!! WESELE

Ja też polecam.Grają zawodowo to co chcesz .Bawią gości do samego rana i to na wysokim poziomie .Gorąca polecam !!!!!!!!.

2010-09-08 10:21:51
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]