29°   dziś 32°   jutro
Czwartek, 25 czerwca Łucja, Wilhelm, Dorota, Witold

urodzonyoszust

Dołączył do portalu: 2010-05-21 21:57:05
Ostatnia aktywność:

Wpisy na forum: 2

wypłata z bankomatu

O ile oczywiście masz ustalony limit dzienny. Jeżeli nie masz limitu możesz wybrać tyle na ile pozwala Ci stan konta.

2010-05-21 21:57:05
ZACHŁANNOŚĆ FUNKCJONARIUSZY KK NIE ZNA GRANIC!

Ależ Wy jesteście skąpi, nikt nie każe wam przecież dawać na składkę. Jeśli dajecie to nie wypominajcie tego a jeśli nie dajecie to nie i jest ok. Idę o zakład, że żaden z was nie zrobi niczego za darmo a zatem nie wymagajcie aby inni postępowali inaczej.

2010-05-21 21:57:05
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]