29°   dziś 32°   jutro
Piątek, 26 czerwca Jan, Paweł, Paulina, Rudolfina

wojtek657

Dołączył do portalu: 2012-04-21 17:27:43
Ostatnia aktywność: 1970-01-01 01:00:00

Komentarze do artykułów: 1

Limanovia panowała w Starachowicach

Jak boisko nie ma być tragedią jak nic od wielu lat nie było z nim robione??? Było tylko koszone i jeszcze walcowane po każdym koszeniu. Kto widział tak często walcować murawę? Po prostu nic nie było z nim robione i się zrobiło takie klepisko.

2013-05-06 16:09:06
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]