22°   dziś 25°   jutro
Poniedziałek, 22 czerwca Paulina, Tomasz, Flawiusz, Jan, Sabina

wow

Dołączył do portalu: 2009-12-15 22:06:46
Ostatnia aktywność: 2022-01-29 10:07:08

Wpisy na forum: 1

Prawo jazdy

ja też robiłem w Tymbarku w 360 i jest tam taki spoko instruktor Marcin, super się z nim jeździ. Zdałem za pierwszym podejściem. Polecam !!!

2009-12-15 22:06:46
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]