17°   dziś 23°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
4277

Porady

1800zł za otwarcie Firmowego Rachunku Bankowego

Martin22 2021-07-31 11:28:15
Wystarczy że otworzysz rachunek firmowy i będziesz z niego korzystał. 0 zł za konto i kartę debetową dla aktywnych 0 zł za internetowe przelewy: krajowe oraz do ZUS i US 0 zł za korzystanie z bankomatów w oddziałach Banku 0zł za księgowość online na portalu zafirmowani.pl 0zł za internetowe przelewy transgraniczne / SEPA 0zł za pierwszy przelew internetowy natychmiastowy Express Elixir w miesiącu Nie ma znaczenia jaką działalność prowadzisz, lub zamierzasz prowadzić. Możesz również otrzymać kredyt do 600 000zł. Wszelkie formalności załatwisz przez Internet. Całą ofertę znajdziesz na stronie: https://albertkredyty.pl/firma.html
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: 1800zł za otwarcie Firmowego Rachunku Bankowego
dex 2021-08-24 02:45:57
Kiedyś dałem się namówić na zmianę banku z Alior Bank na Idea Bank. Młoda cipka miała fajny głos i rzeczywiście w Idei warunki były o niebo lepsze niż w (nieprzyjaznym i drogim) Alior Banku. Tylko cóż z tego... ilekroć próbowałem przerzucić wszystko z jednej książki adresowej do drugiej, czy wreszcie wprowadzić zmiany w programie fakturowym to zawsze brakowało czasu, zawsze roboty było w ch..uj i mimo wielu prób, po prostu nie byłem w stanie zmienić banku. Ostatecznie zostałem przy Alior Banku, a tamto doświadczenie uświadomiło mi jakie to są koszty.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]