1665
Hyde Park
Balia ogrodowa czy warto
rrr10 2026-06-23 10:01:56
Hej wszystkim, przymierzam się do zakupu balii ogrodowej i chętnie poznam opinie osób, które mają już taki sprzęt u siebie na działce. Interesuje mnie przede wszystkim to, jak to wszystko funkcjonuje w mroźne miesiące oraz jakie są największe plusy i minusy takiego zakupu, żeby ocenić, czy gra jest warta świeczki.
Re: Balia ogrodowa czy warto
satras
2026-06-23 11:03:42
Czy się opłaca? Tak.
Nie kupuj jednak systemu aeromasażu - mieszanie powietrzem jest głośne. Lepszym rozwiązaniem jest hydromasaż. Mam oba systemy i mogę szczerze powiedzieć że aeromasaż to nie był dobry pomysł.
W hydromasażu pompa jest cicha a mieszanie z powietrzem pozwala ustawić moc bicza od napowietrzania (podobnie jak jacuzzi) do naprawdę mocnego strumienia który masuje dość głęboko.
Co do firmy która może zamotować balię polecam kontakt z nimi https://firmakora.pl/ Mają wiele urządzeń.
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź