20°   dziś 23°   jutro
Niedziela, 02 czerwca Erazm, Marianna, Marcelin, Piotr, Marzena
2171

Wydarzenia

całkiem zdrowy oprócz głowy

mmoonnii 2011-10-26 17:43:59
Będąc dziś na cmentarzu usłyszałam dziś komentarze ludzi na temat pomysłów władysława kęski i proboszcza w tymbarku ludzie są zbulwersowani tym do czego doprowadzają proboszcz i jego pracownik .Od jednego z ludzi usłyszałam słowa CAŁKIEM ZDROWY OPRÓCZ GŁOWY. Zakazują handlu koło cmentarza nie wspominając o tym jak przez cały rok zamyka bramy cmentarza i inne dziwne pomysły którymi ludzie są oburzeni.Więc można się zastanawiać jakie powiązania mają miedzy sobą proboszcz i jego zarządca ,jeżeli ludzie zwracają się ze skargą do proboszcza a on nic nie reaguje . DZIWNA SPRAWA
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: całkiem zdrowy oprócz głowy
Noc 2011-10-26 19:01:00
moze cmentarz jest prywatny probosza jego pole , grony i zmarli no w sumie bramy niebios przekracza sie tylko raz i proboszcz wziol sobie to doslownie do serca ! na cmentarz zywym wstep wzbrobiony reszta moze zeprzez mury ino popatrzec kuzwa dziod co za rartyzantke ksiadz uprawia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: całkiem zdrowy oprócz głowy
Kaczmarek 2011-10-27 10:17:05
Proponuje nagminnie łamać te kęskowe zakazy, a gratis pozamykać jego dostęp do koszy gminnych, bo trochę śmieszne to jego noszenie byle nie do swoich. Kościół Tymbarski biedny nie jest, a trochę żałosne jest postępowanie proboszcza. Może znalazłby się ktoś wytrwały, kto co noc będzie przecinał piłą te łańcuchy w bramie to w końcu im się znudzi? ;) Tak przy okazji - nie dziwie się, że młodzi ludzie coraz częściej się buntują przeciw katolicyzmie, skoro w najbliższym kościele widzą obłudę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: całkiem zdrowy oprócz głowy
Sniper 2011-10-27 11:10:34
Powiązania między nimi były jakiś czas temu głośne. Pan K. ma syna w prokuraturze. Księdza N. przez jakiś czas musieli inni księża samochodem wozić bo sam nie mógł. Teraz jeździ znów. Resztę sobie dośpiewać bo nie mam zamiaru nikogo przepraszać, tymbardziej kogoś takiego jak ci dwaj panowie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]