21°   dziś 23°   jutro
Niedziela, 05 maja Irena, Waldemar, Iryda, Tamara
1994

Tematy archiwalne

Cenzura starosty

konto usunięte 2011-02-09 13:27:10
Drodzy forumowicze. Jak Wam się podoba pismo starosty na wasz temat. Faktem jest że ma bardzo kiepskich prawników i doradców a żadania w tym pismie sa śmieszne i nie poparte żadnymi argumentami prawnymi ele również niektórzy z Was przesadzają z obrażliwymi tekstami. Wskazane jest patrzenie na ręce i krytyka władzy każdego szczebla poparte argumentami a nie wulgaryzmami.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura starosty
jaludz 2011-02-09 13:30:59
mam identyczne odczucie: osobiście szanuje staroste jednak nie podoba mi się ze próbuje ocenzurować portal mamy przecież demokracje, jednak jak każdy pisałby merytorycznie a nie to co mu ślina na język przyniesie byłoby o wiele lepiej. Trochę krytycyzmu wobec siebie zalecam co poniektórym
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura starosty
Margaretka23 2011-02-09 14:25:12
Problem jest w tym ,że ludzie nie zdaja sobie sprawy z tego , iż nie są tak do końca anonimowi jak im się zdaje....Dlatego piszą co myślą nie biorąc pod uwage konsekwencji swojego pisania....A co do Starosty myśle że nie wymaga to komentarza .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura starosty
crusader 2011-02-09 14:56:28
kazdy moze tu wyrazic swoje niezadowolenie. jezeli jednak niektorym trudno utrzymac emocje na wodzy proponuje wizyte u psychologa a nie na portalu. Tu zapewne nie chodzi o cenzure lecz o tepienie chamstwa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura starosty
Margaretka23 2011-02-09 14:59:31
Ale jakie emocje crusader ? jakie można wyrazić emocje stukając w klawiaturę ? Jedynie rzucić kilka przekleństw i to tyle....
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura starosty
AwM 2011-02-09 15:04:25
Margaretka - właśnie o to chodzi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura starosty
polanka 2011-02-09 15:59:48
Dokładnie, uważam że chamstwo i obrażanie innych trzeba tępić w zarodku. Nie powinnismy pochwalac takiego zachowania, a niektórzy przyklaskują z przytupem. A gdyby dotyczyło to naszej osoby ? Czy pozwolibyśmy sobie,aby ktoś publicznie na oczerniał i obrażał
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura starosty
wiedzacy 2011-02-09 17:18:26
A mnie ciekawi dlaczego ta cala szopke pan Starosta odstawia w czasie pracy na papierze "firmowym", powolujac sie na urzad Starosty Limanowskiego. Jesli poczul sie urazony niech dochodzi tego na drodze prywatnej a nie poprzez swoj urzad, marnujac tylko pieniadze podatnikow i wystawiajac swoj urzad i siebie samego na posmiewisko internautow.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura starosty
FOCH 2011-02-09 17:31:31
NIKT NIE MA PRAWA OBRAŻAĆ DRUGIEGO CZŁOWIEKA. Można krytykować działania i wyrażać swoją opinię ale NIE OBRAŻAĆ!. Ten Songo przekroczył granicę przyzwoitości!!! Czepiacie się pisma, bo człowiek się odważył i powiedział publicznie: STOP OBRAŻANIU DRUGIEGO CZLOWIEKA. Ciekaw jestem jak Ty zareagujesz gdy ja zacznę Ciebie obrażać a nie krytykować.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura starosty
wiedzacy 2011-02-09 17:40:59
FOCH: Z ktorego wydzialu piszesz klakierku?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura starosty
miki 2011-02-09 18:03:16
Pan Starosta Puchała mysli ze dalej mamy lata 80-te ale Panie Janie komuna sie skonczyła
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura starosty
roxy 2011-02-09 18:53:43
nie spodziweałam się tego po staroscie!!! myślałam, że ma trochę więcej dystansu do samego siebie i nie będzie robił takiej żenady tym bardziej w stosunku do portalu!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura starosty
Janek64 2011-02-09 19:04:10
Krytyka krytyką i pewnie nie ma co sobie tego do głowy przybierać jednak istnieje jedno słowo które nic nie kosztuje a ma wielką moc"PRZEPRASZAM"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura starosty
cichyszperacz 2011-02-09 20:01:18
A kto niby ma wypowiedzieć to przepraszam? Topek, my wszyscy?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura starosty
sigma 2011-02-09 20:39:59
No dlaczego na papierze starostwa??? Został obrażony vel zniesławiony vel oskarżony o korupcję STAROSTA- podmiot który istnieje niezależnie od swojego piastuna.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura starosty
szefo 2011-02-09 22:57:21
FOCH FOCH TYLKO JEST JEDEN ZASADNICZY PROBLEM O CZYM NA PEWNO NIE WIESZ BO I SKĄD pan .starosta jest osoba publiczną wystawiona na opinie publiczną mało FOCHU WIESZ widocznie o zyciu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura starosty
konto usunięte 2011-02-09 23:23:34
Szefo: czyli co można obrażać osobę i wyzywać bo jest osobą publiczną????
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura starosty
brigida 2011-02-09 23:38:20 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura starosty
brigida 2011-02-09 23:38:47
JEST TO NAJCUDOWNIEJSZA ODPOWIEDŹ OD SONGO!!! YEAAAAAH BABY JESTEŚ CRAZY!!! PANIE REDAKTORZE KOCHAM PANA!!! UWIELBIAM SZCZĘŚLIWE ZAKOŃCZENIA!!! http://www.limanowa.in/dziennikarstwo-obywatelskie,3462.html
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura starosty
brigida 2011-02-09 23:39:18
KORALIKI JESTEŚCIE SUPER, BĘDZIEMY TO OPIJAĆ JUTRO NA BASENIE!!! I NIECH KAŻDY SIĘ DOWIE CO JA DZISIAJ MAM W GŁOWIE: Do zobaczenia jutro Panie Redaktorze, cmok cmok, pa patki. Karaluchy pod poduchy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Cenzura starosty
gazda 2011-02-10 10:31:43
Starosta Pan Jan Puchała pracuje jak może i to mu wychodzi ,to widać ..Jest to fajny człowiek,a to że czasem mu coś nie wyjdzie to jest normalne, tak jak każdemu z nas. Takie sprawy powinno się wybaczać ,tym bardziej że nie widać z jego strony żadnej złośliwości.Przecież sami go wybraliśmy na następną kadencję i powinniśmy mu dać szacunek.Krytyka powinna być krytyką a nie brutalnym poniewieraniem ludzi. Zyczę Panu uspokojenia własnych nerwów oraz realizowania osobistych planów i serdecznie pozdrawiam .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]