23°   dziś 25°   jutro
Poniedziałek, 20 maja Aleksander, Bazyli, Bernardyn, Krystyna
2171

Wydarzenia

dobra tania nawigacja GPS

marian 2011-07-11 09:22:51
Moi drodzy,

Czy mógłby ktoś z Was polecić w miarę dobrą i tanią nawigację GPS? Już niedługo wybieram się na urlop w Polske i opierać się na czymś więcej niż zwykłej papierowej mapie. Patrzyłem na oferty na allegro i moją uwagę zwróciły dwa/trzy modele Lark 43,3/50,3 lub manta 440 ms. Nawigacje są odblokowane także nie powinno być problemu ze zmianą oprogramowania :) Czy ktoś z Was miał do czynienia z w/w modelami? Oczywiście nie zawężam się tylko do tych dwóch nawigacji. Proszę o propozycje i opinie. Z góry dziękuje!

PS. Proszę was również o propozycje co do map. w tych modelach wgrana jest Mapamap 6,4 czy jest ona równie dobra jak Automapa?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: dobra tania nawigacja GPS
konto usunięte 2011-07-11 12:18:57
mam larka 50,1 korzystam z niej już 3 rok i jak do tej pory jest bezawaryjna. jeżeli chodzi o wgrany orginalnie Mapamap to porażka :) dokupiłem 8GB kartę pamięci i mam na niej Automapę, IGO i TomToma i jeszcze dużo miejsca na filmy i muzę. przetestowałem wszystkie te programy i to na drogach całej Europy i osobiście polecam je w takiej kolejności w jakiej je wpisałem z podkreśleniem na automapę :)
PS.
co do wielkości ekranu - oczywiście 5 - jest bardziej czytelny
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]