17°   dziś 18°   jutro
Piątek, 10 maja Izydor, Antonina, Symeon, Jan
4279

Porady

Fachowiec samochodowy

konto usunięte 2011-03-06 22:26:26
Witam potrzebuje fachowca od samochodów marki bmw całkowity przeglad silnika,komputera,zawieszenia itp. tak od A do Z.Za podpowiedzi z gory dziekuje
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fachowiec samochodowy
anonim123 2011-03-09 12:54:03
Serwis BMW ! :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fachowiec samochodowy
1234567 2011-03-09 13:36:14
od tej marki samochodu, symbolu pewnej grupy społecznej jestem jak najdalej--- "niezły mechanik"!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fachowiec samochodowy
konto usunięte 2011-03-09 13:50:50
Co oznacza: "całkowity przeglad silnika,komputera..."
Ma ci rozebrać te elementy przeglądnąć i złożyć? I drugie pytanie stać cię na naprawdę dobrego fachowca?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fachowiec samochodowy
MAGNUM 2011-03-09 14:48:16
Typowy właściciel BMW(serwis komputera)..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fachowiec samochodowy
konto usunięte 2011-03-09 19:03:24
Ja prosiłem o rade a nie wypowiedzi co sadzicie,nie znacie mnie wiec czemu oceniacie to po pierwsze,po drugie poproszę o czytanie ze zrozumieniem tekstu(nic o serwisie komputera nie wspominałem)tylko przeglądzie czy wszystko jest wporządku ,po trzecie gdybym jezdził VW czy oplem czy mercedesem tez było by zle tak???po czwarte skoro stac mnie na taki samochód stac mnie na fachowca,po piate chciałem załatwic sprawe w okolicy ale widze ze wszycy mechanicy to fachowcy ale jak podjadę pod warsztat to sciema ze czasu nie ma a tak naprawde sie nie zna i tyle i po szóste jesli chodzi o samochód wole profilaktykę niz leczenie.Dziekuje Bardzo za wasze podpowiedzi i skorzystam z rady anonima123
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fachowiec samochodowy
versato 2011-03-09 22:39:18
"Dziekuje Bardzo za wasze podpowiedzi i skorzystam z rady anonima123" - i masz rację! tam cię przynajmniej słono skroją a i tak nic nie zrobią! Ale przecież jak stać cię na B-rykę M-łodego W-ieśniaka to i stać cię na serwis!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fachowiec samochodowy
konto usunięte 2011-03-09 23:00:06
versato skad wiesz ze jestem młody co????a skrot BMW to BAYERISCHE MOTOREN WERKE.Pozdrowienia i zycze Wam wszystkim takich rad jakich mi udieliliscie. jestescie cudowni
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fachowiec samochodowy
chlop 2011-03-10 07:49:23
Glosnik po takim uzasadnieniu to pozostaje tylko autoryzowany serwis bmw.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fachowiec samochodowy
konto usunięte 2011-03-10 09:06:33
Co się ciskasz, jak nie umiesz pisać to się nie dziw że ludzie mają z ciebie polew. Jak chcesz zrobić pełen serwis to albo p.Mólka w Wojakowej albo autoryzowany serwis Kraków. W Limanowej na tą chwilę brak kogoś kto był by godny polecenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fachowiec samochodowy
MAGNUM 2011-03-10 10:56:29
Zgadzam się z Tobą viper..poza tym zależy jeszcze który rok tego BMW. Myślę,że z E46,E39 dali by sobie radę w okolicy,ale jeśli to jest coś nowszego,to raczej ciężko o polecenie dobrego mechanika.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Fachowiec samochodowy
konto usunięte 2011-03-10 18:18:26
Nie dało sie tak odrazu???Tylko jakies głupie docinki.Dzieki i pozdr
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]