11°   dziś 14°   jutro
Czwartek, 25 kwietnia Marek, Jarosław
1224

Hyde Park

Jaki rodzaj ogrzewania domu?

arturn 2021-10-25 15:42:40
Ostatnio dużo piszą, że pompy ciepła obniżają koszty ogrzewania. Zastanawiałem się nad zainstalowaniem takiej pompy w moim domu. W internecie jest wiele firm, a jeśli mam inwestować, to chcę to robić jak najlepiej. Znajomy polecił mi firmę o nazwie Netsu i powiedział, że naprawdę znają się na swojej pracy. Chciałabym jednak usłyszeć opinie innych. Czy ktoś z Was korzystał z ich usług?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki rodzaj ogrzewania domu?
AdamKnight 2021-10-26 17:58:13
Olej pompy ciepła ciepłym olejem! Drogie jak nie wiem co, a niewiele dają w zamian. Wiadomo, że jak dużo piszą, to po prostu chcą wciskać ludziom kit. Mądry człowiek dziś wybiera systemy grzewcze firmy KozaSteel. Zamontowałem w pokoju i jestem zachwycony.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki rodzaj ogrzewania domu?
weronika60 2021-11-12 15:01:44
Dokładnie tak. Temat trzeba przemyśleć, bo koszt pompy spory, a potem dochodzą kolejne wydatki związane z jej eksploatacją. Są dostępne inne sposoby ogrzewania, np. biomasa. Tutaj https://www.ogrzewnictwo.pl/artykuly/paliwa/biomasa macie sporo ciekawych artykułów na ten temat. To ekologiczny i stosunkowo tani sposób na pozyskanie ciepła.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki rodzaj ogrzewania domu?
jortegaa3289 2021-11-22 11:34:20
I think this is really great post. You make this information interesting and engaging.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki rodzaj ogrzewania domu?
bachata 2021-12-31 09:15:35
true, true
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Jaki rodzaj ogrzewania domu?
wiesmak 2022-02-01 00:43:11
Haha...Oj bachata czy tam inny "zwenie" (ch.. wie ile masz tych nicków) co ty myślisz, że wszyscy są tak naiwni jak ty głupia? Albo nie znają angielskiego? Te twoje pseudo reklamy nie działają na nikogo:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]