33°   dziś 36°   jutro
Sobota, 27 czerwca Maryla, Władysław, Maria, Cyryl, Cyprian, Emanuela
1997

Tematy archiwalne

Kebab

abc7 2014-10-19 13:14:58
Wie ktoś w jakich godzinach jest otwarty Kebab na ul Kościuszki ( droga na Sącz)?? :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Kebab
natalinka 2014-10-20 09:22:44
Jest może ktoś zorientowany, gdzie można zamówić kebaba z dowozem w limanowej ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]