22°   dziś 19°   jutro
Niedziela, 19 maja Iwo, Piotr, Mikołaj, Celestyna, Urban, Iwona
1224

Hyde Park

klub rowerowy

krusader 2013-07-02 21:19:17
Czy istnieje w okolicy jakiś klub rowerowy szosa/mtb? Z tego co widzę to UKS Dobra ma zawieszoną licencję, a szkoda bo na pewno dużo chętnych by było.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
Piotr 2013-07-02 21:34:24
Podpinam się do tematu w sprawie gdzie można w Limanowej kupić dobry rower w rozsądnej cenie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
krusader 2013-07-02 21:40:47 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
Sniper 2013-07-02 21:45:39
Najbliżej Skomielna Biała chyba. Widzisz, wcale nie garną się ludzie drzwiami i oknami. W Dobrej jeździło kilka osób na krzyż - przez lata te same nazwiska. Dlaczego? Przecież tyle osób jeździ w naszych okolicach na rowerach - i to bardzo dobrze. Ale się zaczynało: "bo ja jeżdżę dla przyjemności", "bo ja nie jestem zawodowiec", "bo ja sobie nie dam rady". Chętnych nie było, a był czas kilka lat temu kiedy Pan Jarecki bardzo dużo pieniędzy na ten klub wykładał i na prawdę można było działać w tym sporcie bardzo "po kosztach". Na dzień dzisiejszy można złożyć wniosek o licencję, jako niezrzeszony, ale koszta są ogromne, bo zawody dość daleko, bo paliwo, bo kierowca, bo sprzęt, bo ciuchy i się zaczyna. Kilka lat temu w Dobrej to wszystko było, zabrakło trochę świeżej krwi w szeregach zawodników, w zarządzie. Ciężar organizacyjny spadał na prezeskę. Dopóki jej syn wynajdywał resztki czasu, dotąd jakoś to ogarniali, ale wiadomo, że nie można całe życie tylko społecznie działać więc chłopak poszedł w swoją stronę, a chętnych do jakichkolwiek obowiązków nie było. I tak umarło śmiercią naturalną.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
lim18 2013-07-02 23:06:21
Tak odnośnie tego tematu.Dużo jeżdżę po Limanowej i naszych okolicach i często widzę wielu kolarzy.Jednak każdy jedzie samemu.Zresztą ja tak samo.Stąd moje pytanie czy byłby ktoś chętny spróbować się razem gdzieś przejechać?Wielkim profesjonalistą nie jestem,a wiadomo,że zawsze to raźniej :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
malopolanin 2013-07-03 12:46:41
Dobry wątek... Akurat takich klubów u nas w okolicy brakuje. Sam dużo jeżdżę i czasem startuje w wyścigach, ale zawsze w grupie swoich raźniej. Może jakby się nas trochę więcej uzbierało, to może utworzylibyśmy jakiś amatorski klub ?? Sponsorzy jacyś by się znaleźli, a o formę i kondycje to już każdy sam zadbałby sobie :D Takie moje marzenie :p Byle tylko każdy rower miał, a sponsor za dojazd na wyścig i wpisowe by płacił :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
lim18 2013-07-03 14:03:13
Bardzo dobry pomysł :) Chyba najlepszym przykładem jest klub Gravity Revolt.Może nie jest to typowo kolarski klub,a raczej na pewno nie.W każdym razie panowie pokazują,że przy chęciach i zaangażowaniu można bardzo dużo zdziałać
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
krusader 2013-07-03 19:09:29
http://www.bikeforum.pl/threads/11982-Jak-założyć-klub-rowerowy

Trzeba kogoś kto by to pociągnął, nie wiem czy można dostać jakieś dofinansowanie ze starostwa?
Najlepsza opcja była by z sekcją kolarstwa górskiego/szosowego Gravity Revolt.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
lim18 2013-07-03 22:17:15
Dobrze,tylko jednak najpierw przed podjęciem konkretnych kroków trzeba byłoby chociaż mniej więcej wiedzieć ile jest osób tym zainteresowanych
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
Dunior 2013-07-03 22:53:57
zamiast zaczynac od klubu sprobuj np tak:

zrob plan kilku tras rowerowych, ustal terminy, wrzuć to na forum i zobaczysz ile osób będzie zainteresowanych wspólnym wyjazdem

ja dzisiaj zrobiłem trase dookoła Mogielicy, innych rowerzystów nie zauwazyłem
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
malopolanin 2013-07-04 14:52:24
Dobry pomysł, tylko zaś będzie problem z terminami, bo temu nie będzie pasowało to i tamto, a innym znowu wypadnie jakaś robota. W sumie niegłupi pomysł, tylko termin i trasa do uzgodnienia :p
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
lim18 2013-07-04 22:39:04
To niech każdy poda jakąś swoją trasę po,której jeździł.Jak dla mnie ciekawa jest trasa przez Ostrą,Zalesie,Słopnice do Limanowej.Nie jest długa,bo ma tylko około 30 km,ale dla początkujących w sam raz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
Dunior 2013-07-05 07:41:01
Zależy czy trasa ma być terenowa, czy po asfalcie. Akurat u nas są fajne warunki do jednego i drugiego.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
malopolanin 2013-07-05 11:30:41
Ja jestem bardziej przygotowany na szosę. Taka moja fajna trasa to Kasina, Szczyrzyc, Tymbark, Mszana, Kasinka... Ale też robię trasy na 200 km tj. w pieniny od Mszany, przez Lubomierz do starej lubovni:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
malopolanin 2013-07-07 18:46:10
To co ? Zakładamy?? Bo teraz jest odpowiedni moment. Akurat pozałatwia się formalności i takie tam pierdoły, poszuka się sponsorów itd. I będzie się można przygotować do przyszłego sezonu, bo w tym już nie ma szans :( Ktoś chętny na prezesa?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
krusader 2013-07-07 21:05:01
@malopolanin

Ile czasu ci zajmuje przejechanie na SK i powrót, w jakie dni jeździsz, przyszła niedziela ci odpowiada? Na czym jeździsz i co zabierasz ze sobą?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
lim18 2013-07-07 21:18:08
Można zaryzykować :) Akurat na naszym terenie i okolicach jest dużo takich amatorskich wyścigów więc też i koszty nie powinno być astronomiczne.Taki klub kolarski przydałby się w Limanowej,bo jest wielu chłopaków,którym by on z pewnością pomógł.A sponsorzy się zawsze jacyś znajdą
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
krusader 2013-07-07 21:58:43
FAKRO Pro Cycling Team>:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
Cahir 2013-07-08 11:10:55
" FAKRO Pro Cycling Team " z siedzibą w "Stolarcie" w Dobrej :D a tak serio to pewnie z kilka osób z Dobrej też by dołączyło..
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
malopolanin 2013-07-08 19:47:08
Głównie to w tamte strony to turystycznie jechałem, ale ostatnio około 230km w 7-7,5h... takie średnie tempo to ok 28-30km/h tyle że jeszcze jakaś przerwa w połowie :p A w dni to zależy czy mi coś nie wypadnie, bo też dorobić sobie trzeba przez wakacje, chyba że jest jakaś godzinka wolna to wskocze sobie gdzieś na chwilke :p A z niedzielami to będzie problem, bo ciągle mi coś wypada, teraz do początku sierpnia mam niedziele zajęte, ale w sierpniu to czemu nie, jeszcze by się kolega chciał zabrać bo też coś kiedyś mówił :)Ja jeździłem na rowerze crossowym co mi pomaga w dalekich trasach, ale teraz zbieram na jakąś szosę, taką nie drogą, a żeby dobra była. Jak chcecie rzucić okiem na tanie a dobre rowerki ze Słowacji to maci http://www.dema-bicycles.com/ . A na trasę to w sumie nie zabieram nic specjalnego. Na pewno w domu sobie robię coś do picia, żeby słodkie było bo energie daję np. woda z syropem z pomarańczy (smakuje jak powerade), jak mam to jakiś baton (ponoć najwięcej energii ma snickers), i mały zestaw narzędzi (o którym czasem zapominam) tj. imbus i nasadka na klucz. O więcej rzeczy się nie przejmuje, bo jak deszcz to spoko(poleje, poleje i przestanie), trochę drobnych na coffebreak :p , telefon i mp3 (żeby się nie nudziło). No i chyba wszystko. Ubieram się zawsze tak samo, strój rowerowy i okularki. Kask nie zawsze ubieram bo obowiązku nie ma, ale w sumie dla estetyki czasem zakładam :p
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
malopolanin 2013-07-08 19:49:26
FAKRO Pro Cycling Team, podoba mi się :p od razu zawodowcy :p a w zasadzie to nie jest głupie, można się pokusić o jakieś zestawy początkowe :p
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
krusader 2013-07-08 22:14:03
Każdy kto chciałby dołączyć do klubu co musiałby mieć na początek? Ile teraz kosztuje wykonanie stroju na zamówienie 2 koszulki długi + krótki rękaw i spodenki?

W Morskie Oko dojedzie rowerem?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
malopolanin 2013-07-08 23:10:29
Niektóre kluby fundują cały sprzęt i strój, tak jest na przykład w Skomielnej. A jeśli chodzi o start amatorskiego klubu bez sponsora to na pewno trzeba mieć rower, kask(nie wpuszczają na zawody bez, chyba że masz zezwolenie, ewentualnie możesz zdjąć w trakcie, wyjątek wielkie wyścigi typu TdF, Giro, Vuelta), to w sumie jest wymagane. Koszulka i spodenki to w sumie też podstawa. I można się ścigać. Jeszcze pasowałoby mieć pedały z blokami i buty kolarskie. Dodatkowo skarpetki dla bycia PRO :p W sumie zestaw taki to koszt:
koszulka - 50-100zł
spodenki - 50-100zł
bluza - 100-150zł
kask - 100-200zł( w sumie za 50 można kupić ale z doświadczenia wiem że to syf i nie jest estetyczne)
rękawiczki - 30-50zł
spodnie długie - 50-150zł
skarpetki - 20-50zł
buty - 100-400zł
pedały do butów - 80-150zł
kurtka - 100-150zł
są tam jeszcze inne bajery takie jak ocieplacze, rękawy, nogawki itd.
A sprawa ze strojami na zamówienie to jest taka. Ostatnio pisałem do firmy Kenig, która tworzy koszulki dla sklepu Primal wear. Napisali mi że koszt kompletu z własnym wzorem nieznacznie różni się cenowo od innych koszulek. To jest zależne od materiału i innych rzeczy. A co jest fajne od 15 kompletów profesjonalny projekt z dwoma poprawkami jest gratis.
Tak na koniec, w sumie można kupić koszulkę z krótkim rękawem i spodenki i dokupić do nich rękawki oraz nogawki. Wyjdzie taniej, ale jednak będzie tylko jeden komplet... a kiedyś może jak się rozwinie dokupi się resztę :p
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
malopolanin 2013-07-08 23:24:28
Aha, o Morskim Oku nic nie wiem niestety :) A i kiedyś znalazłem taką firmę http://www.team.bcmnowatex.com.pl/pl.html Nowatex... Jak dla mnie to dość ciekawa firma i ma ciekawą ofertę. Można dokładnie opisać w projekcie o co chodzi :p I ceny też w miarę, ok.120 zł za koszulkę...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
krusader 2013-07-08 23:34:32
stroje UKS Dobra były firmy quest sport
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
Dunior 2013-07-09 09:26:59
ruch rowerowy w całym tatrzańskim parku narodowym jest zabroniony, dotyczy także drogi do morskiego oka
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
krusader 2013-07-09 09:37:42
no tak za dużo wypadków by pewnie było, ale mogliby zrobić kontrapas
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
Dunior 2013-07-09 09:53:49
ale można rowerem zwiedzić całą doline chochołowską.

Polecam wjazd szlakiem obok głównej drogi, omija się wówczas wszystkie płatne bramki w chochołowskiej :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
konto usunięte 2013-07-10 12:43:22
O brakowało mi takiego takiego tematu tutaj na stronce. Chętnie bym pośmigał w grupce :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
malopolanin 2013-07-11 19:51:45
Jeździsz coś więcej ?? A ta firma quest sport całkiem fajna jest...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
krusader 2013-07-11 20:08:29
ktoś z forum jechał dzisiaj szosą przez Dobrą około 18?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
konto usunięte 2013-07-12 12:53:35
Staram się codziennie śmigać jak tylko czas pozwala ;) na razie lekko ponad 1000km w tym sezonie.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
mtb20 2013-07-12 14:20:48
hej :)

Super, że powstał taki wątek. Ja zazwyczaj jeżdżę sama, ale wiadomo, że razem raźniej :)

Jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam na Puchar Szlaku Solnego http://www.pucharszlakusolnego.pl/Jablonka

Udało Wam się zorganizować już jakąś wycieczkę rowerową przez forum?

Pozdrawiam :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
malopolanin 2013-07-12 19:19:38
No jakaś dziewczyna się pokazała :p A Puchar Szlaku Solnego fajna sprawa... od roku się wybieram, ale bez skutku, ale parę razy byłem po wyścigu z kumplem po trasie się przejechać w Rabce i na Śnieżnicy.
Właśnie się na jakąś wyprawę wybieramy, tylko terminy... ja do końca lipca szosę kupie i mogę gdzieś z kimś jechać :p
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
Sniper 2013-07-12 20:30:25
Trasa w Orawce jest bardzo fajna, także jeśli ktoś ma możliwość to polecam się wybrać :)
Sporo amatorów staruje i kategorie dla każdego więc nie ma się co obawiać. Wpisowe malutkie, atmosfera super zawsze. Pamiętajcie o badaniach lekarskich jak ktoś nie ma 18 lat.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
mtb20 2013-07-13 11:38:43
Trasa w Orawce jak dla mnie jest jedną z najcięższych. Co powiecie na jakiś wypad rowerowy jutro o ile pogoda dopisze?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
budu 2013-07-13 12:27:36
Do Morskiego Oka nie dojedziecie, zakaz dla rowerzystów
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
FLASHBACK 2013-07-14 10:39:36
hej, ja śmigam na szosie - czysto rekreacyjnie dla siebie, chętnie bym pojeździł z kimś :) jednak ostatnimi czasy trudno u mnie o wolną chwilę, a na trasę trzeba poświęcić od 2ch godz w górę...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
eintracht 2013-07-14 12:08:23
Ja smigam roctznie 10tys.km i chcialam do Morskiego Oka w wakacje podskoczyc, ale podobno dla rowerow jest tan zakaz:-( Co za madry to wymyslil 8o Bryczki pewnie by zbankrutowaly:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
malopolanin 2013-07-15 19:48:40
Ja na jazdę będę gotowy gdzieś na początek sierpnia, jeżeli wszystko mi dobrze pójdzie :p Rocznie 10 tys... ładnie :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
KAROL70 2013-07-17 21:10:44
Jak ktoś bedzie wiedział o powstaniu jakiegoś KLUBU ,to niech informuje
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
mtb20 2013-07-19 00:09:48
Wybiera się ktoś jutro na rower? Ja planuję Miejską Górę. Jak coś to do zobaczenia na trasie :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
malopolanin 2013-07-25 23:18:33
Niedobrze, bo zamiera temat, a tak nie może być :p Ma ktoś jakieś pomysły, jak coś ja już jestem prawie gotowy do jazdy. Piszę prawie, bo jeździć mogę, ale żeby wygoda i stylówa była to jakiś czas zejdzie :p To takie pytanie mam... kur*a co robimy ????
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
KAROL70 2013-07-29 15:17:01
WITAM.Moze sie gdzieś ZJEDZMY i ustalimy co robimy dalej
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
lim18 2013-07-29 21:25:16
Tak,to najlepsze rozwiązanie,bo inaczej to nigdy nie dojdziemy do konkretnych rozwiązań.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
krusader 2013-07-29 21:44:51
można się spotkać w Tymbarku koło dawnego SKR i żółtym szlakiem pojechać na Mogielice w sobotę lub niedzielę
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
krusader 2013-08-01 21:13:10
coś innego możecie zaproponować?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
FLASHBACK 2013-08-01 23:41:34
a jak tematy szosowe jeździ ktoś czy tylko mtb?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
malopolanin 2013-08-02 00:48:37
byłem wczoraj rowerem w Nowym Targu na Tour de Pologne... ekstra sprawa i 150 km zrobione :p jak ktoś chce to dzisiaj start w Bukowinie, a jutro w Krakowie i meta w Wieliczce.

FLASHBACK ja jeżdżę na szosie, kiedyś w mtb siedziałem, ale to już przeszłość, tylko czasem do lasu zrobię sobie mały wypad. Ale teraz tylko szosa...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
malopolanin 2013-08-03 10:02:41
jak macie ochotę to prawdopodobnie w poniedziałek jadę gdzieś szosą, być może w Pieniny.
Start: Mszana Dolna
Godzina: 8.00-10.00 powrót 16.00-18.00
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
FLASHBACK 2013-08-03 12:20:12
też myślałem o tdp amatorów ale inne obowiązki są! A do tego wpisowe 120zł...?

malopolanin nie mów, że się podłączyłeś do zawodników
;) ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
malopolanin 2013-08-04 10:03:30
kurrrrrrrr..... jazda odwołana, strzeliła mi szytka w kole, a zapasowej nie mam. Jak mi się uda załatać do jutra to napiszę, ale jak na razie to nici z wypadu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
malopolanin 2013-08-04 10:10:08
FLASHBACK to wpisowe najgorsze i obowiązek z kaskiem, resztę w sumie da się jakoś załatwić. A TdP amatorów fajna sprawa, ale facet który wygrał jechał ze średnim tempem około 40 km/h, po takich górach i takich podjazdach. Przejechał 38 km w ciągu 57 minut. Szaleniec.

A nie nie nie podłączałem się do nich bo nie było sensu, gdzieś po drodze padł bym. Ale jechałem za wozami teamowymi, i autokarami zespołów i to jest coś. Myślałem że mnie zauważą, ale nic z tego :p
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
KAROL70 2013-08-06 20:01:11
jest ktoś chetny w sprawie załozenia klubu?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
KAROL70 2013-08-06 20:02:42
myślałem o jakimś spotkaniu,i ustaleniu co i jak
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
malopolanin 2013-08-07 21:23:57
Chętni na 100 % są, tylko ta nasza akcja za mało nagłośniona jest i niewiele osób o tym wie. Przydała by się jakaś reklama :p
A sam z chęcią pojawiłbym się na takim spotkaniu, tylko niech ktoś da jakiś termin... ja się spróbuję dostosować :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
KAROL70 2013-08-11 14:21:49
PROPOZYCJA NA SPOTKANIE 31 SIERPNIA moze na RYNKU W TYMBARKU o 11.Jesli ktoś ma inne propozycje niech pisze,co do miejsca i godziny zawsze mozna sie dogadać
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
KAROL70 2013-08-11 14:21:54
PROPOZYCJA NA SPOTKANIE 31 SIERPNIA moze na RYNKU W TYMBARKU o 11.Jesli ktoś ma inne propozycje niech pisze,co do miejsca i godziny zawsze mozna sie dogadać
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
KAROL70 2013-08-12 21:25:25
Oj,żeby SZAŁ był w sprawie tego spotkania,to nie widzę:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
lim18 2013-08-12 21:35:08
No trzeba się spotkać,to raczej dobry termin.Wypadałoby się dogadać jeśli chodzi o następny sezon,bo takich amatorskich wyścigów jest naprawdę dość sporo.O formę to już musi każdy zadbać sam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
KAROL70 2013-08-13 18:54:41
O fajnie jest ktoś zainteresowany,może by jeszcze gdzieś indziej napisać o tym spotkaniu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
krusader 2013-08-13 21:23:26 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
KAROL70 2013-08-14 19:44:51
Są szanse założenia SEKCJI ROWEROWEJ.Szczegóły na spotkaniu.Nikt nie zgŁasza żadnuch zastrzeżeń,wiec termin i miejsce jest aktualne.Tymbark RUNEK,31 sierpnia godz. 11
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
malopolanin 2013-08-15 09:25:11
Jak dla mnie z terminem będzie ciężko, ale może się uda... a o następny sezon to jak najbardziej trzeba już formę robić :p
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
KAROL70 2013-08-17 20:06:59
WITAM. Czy slyszał ktoś o KLUBIE ROWEROWYM na STAREJ WSI
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
malopolanin 2013-08-18 11:44:13
nie słyszałem, a jest tam taki?? i szosa czy mtb ??
a tak przy okazji to warto byłoby się skontaktować z tym założycielem klubu w dobrej, bo może miałby jakiś pomysł dla nas i może nawet by nas poprowadził :p
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
mtb20 2013-08-19 16:27:18
Wybiera się ktoś na Mogielicę 25 sierpnia na kolejne spotkanie "Odkryj Beskid Wyspowy"?:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
krusader 2013-08-21 09:36:02
skąd pojedziesz?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
mtb20 2013-08-23 22:22:12
Z Limanowskiego rynku, kierunek Lipowe, Słopnice...chcę wyjechać na polanie Stumorgi i być na miejscu tak na godzinę 11.
Więc pasuje wyjechać o 8 godzinie.

Jest ktoś chętny?? :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
mtb20 2013-08-25 23:37:48
Szkoda, że nikt się nie zdeklarował tutaj z forum.Powiem tyle wycieczka się udała :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
KAROL70 2013-08-27 17:44:09
WITAM. Chcialem przypomnieć ze w spbotę jest spotkanie chetnych do załozenia KLUBU ROWEROWEGO.TYMBARK RYNEK godz.11.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
krusader 2013-08-28 11:38:20
nie będzie mnie w sobote:?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
KAROL70 2013-08-28 20:49:36
ale kto może niech przyjedzie
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
krusader 2013-08-29 21:02:54
jeśli się wstępnie dogadacie to napisz tutaj
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
krusader 2013-09-01 19:46:49
i jak @KAROL70 ?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
KAROL70 2013-09-01 20:07:39
WITAM.Trudno cokolwiek ustalić ,gdy są tylko dwie osoby.Ja postaram się,w miarę możliwości,jeszcze popytać to może uda się STWORZYĆ ten klub
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
mtb20 2013-09-01 22:59:37
Po co od razu tworzyć klub? Czy nie lepiej byłoby wybrać się na wycieczkę rowerową nawet po jakiś okolicznych górkach i zobaczyć jak się będzie razem jeździć?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
KAROL70 2013-09-02 19:10:59
OK,niech tak będzie,ale TRZEBA SIĘ SPOTKAĆ,a tu raczej zainteresowanie MARNE
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
krusader 2013-09-27 17:58:00
@KAROL70

wysłałem ci wiadomości na PM
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
lapier23 2013-10-05 17:19:30
Wybieram się jutro na turbacz jest ktoś chętny
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
krusader 2013-10-14 19:58:23
był ktoś z forum na wczorajszym maratonie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
zigu007 2014-04-13 18:46:12
Witam

Widzę, że temat umarł, więc go wskrzeszę :o)

Jest ktoś chętny do wspólnej jazdy? Górskiej / szosowej whatever, byle gdzieś się ruszyć w grupie, bo raźniej :)

W Limanowej i okolicach jest sporo tras różnego rodzaju (camilla14a blogspot com czy rowerempogorach pl - spacje zastąpić kropką - z tego co widzę po aktywności Kamili na Endomondo to zasuwa przynajmniej 2x w tygodniu :)

Jak się skończą / znudzą Limanowskie szlaki to zawsze można gdzieś podjechać autem pod tatry, na Słowację czy gdzieś dalej.

Co do organizacji można założyć stronę na facebooku, bo jest tam możliwość tworzenia ewentów. Jak ktoś nie przepada za portalami społecznościowymi, można pomyśleć o innej formie (np. forum).

W tygodniu mam czas od ok godz. 16 (jest możliwość, żebym zakończył godzinę czy dwie wcześniej) i co drugi weekend, bo studiuję zaocznie. Jeżeli są jacyś chętni nawet do niedzielnych wypraw to zapraszam do kontaktu PW :)

W tym tygodniu - prosty plan - wyjechać na Ostrą. Podejrzewam, że będzie to w okolicach czwartku, bo na jutro i następne dni zapowiadają ochłodzenie i opady :/ Jak są jacyś chętni to proszę pisać PW, ugadamy się na dzień i godzinę.

Pozdro B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: klub rowerowy
konto usunięte 2014-04-13 20:32:53
Zaproscie @wiesmaka będę wdzieczni
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]