23°   dziś 25°   jutro
Poniedziałek, 20 maja Aleksander, Bazyli, Bernardyn, Krystyna
4279

Porady

KOMIS NA PIŁSUDSKIEGO

bob 2011-05-20 20:40:01
CZY UWAZACIE ABYM WTYM KOMISIE MÓGŁ PEWNIE I BEZ WSZELAKICH KOMBINACJI NA PRZYKŁAD ZMIANY KILOMETRÓW CZY JAKIS UKRYTYCH WAD ZAKUPIC SAMOCHÓD KTÓRY NAWET DZIS OGLADAŁEM.PYTAM DLATEGO ZE JAK AKURAT TAM BYŁEM TO JEDEN MÓWI CO INNEGO A PO GODZINIE DRUGI WALI SCIEME ALE POLECA ZE WSZYSTKO OK.CZY KTOS Z WAS TAM ZAKUPIŁ AUTO I JAKIE SA WASZE OPINIE NA TEN KOMIS,
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMIS NA PIŁSUDSKIEGO
kierowiec 2011-05-20 21:28:16
słuchaj bob mój sąsiad tam kupił samochód i jest zadowolony z zakupu a teraz drugi sąsiad tam kupił samochód i również jest zadowolony tak że chyba pewnie nie ma sie czego bać i morzna tam raczej kupić samochód
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMIS NA PIŁSUDSKIEGO
olek 2011-05-20 21:28:44
w kazdym komisie beda ci kit wciskac.na tym polega praca handlarzy. Jak nie chcesz wtopic kasy polecam wziasc ze soba dobrego i zaufanego mechanika ktory rzeczywiscie zna sie na rzeczy. W tamtym komisie sa przedewszystkim auta z włoch.Reszty tłumaczyc nie trzeba B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMIS NA PIŁSUDSKIEGO
konto usunięte 2011-05-21 12:17:40
Wszystko zależy od danego modelu auta, mogą stać dwa identyczne auta, za identyczna kwote. Jednym pojezdzisz 2 lata bez większej usterki, a drugi samochód po 2 miesiącach może ci nawalić...To jest LOTERIA
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMIS NA PIŁSUDSKIEGO
karat 2011-05-23 10:03:08
ja polecam ten komis kupiłem tam samochód i jestem zadowolony szkoda ze mi clio nie rozliczyli.pozdrawiam chlopaków grzegorza i wojtka .zadowolony klient
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMIS NA PIŁSUDSKIEGO
marcel109 2011-05-25 20:47:34
Ja już drugi samochód tam kupiłem i jestem bardzo zadowolony , z resztą kilka osób z rodziny i znajomych też nabyli samochody w tym komisie i bardzo sobie chwalą , moim zdaniem to najlepszy komis w Limanowej . Fajne samochody i super doradztwo , POLECAM
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMIS NA PIŁSUDSKIEGO
taran 2011-05-27 13:17:09
W komisach nie kupuje się samochodów! Chyba że kupujesz parcha do 10tys to w takim wypadku nie ma to żadnego znaczenia.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMIS NA PIŁSUDSKIEGO
mody 2011-05-28 20:00:58
Olek Twojej głupoty tłumaczyć nie trzeba. Lepiej kupić auto z Włoch które zimy nie widziało i nie jest całe pordzewiałe niż z Niemiec od Turasa. Kombinowane i rozszabrowane. Przynajmniej są to samochody fajnie wyposażone. Z pośród komisów limanowskich ten jest jedynym gdzie nagminnie nie sprzedaje się totalnie rozbitych i podrobionych pojazdów. Auta używane więc zawsze jest ryzyko. Właściciele też nie mogą wszystkiego wiedzieć ale uważam, że kitu nigdy nie wciskają. 5te auto od nich mam. Niedługo to na Ty zaczniemy sobie mówić. POLECAM.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: KOMIS NA PIŁSUDSKIEGO
yacobs 2011-05-29 12:16:00
Osobiście kupiłem już drugi samochód tam i na prawdę jestem zadowolony. Chłopaki sprowadzają samochody pewne i dobrze wyposażone. Z resztą możesz zobaczyć te samochody zaraz po tym jak przyjadą, a nie tak jak w innych komisach, gdzie z dwóch składany jest jeden samochód a przebieg jest "do ustalenia". Co do samochodów z Włoch, są dobrze wyposażone, nie rdzewieją bo nie ma tam zimy i osobiście wolę kupić auto, które ma dwie plamki na tapicerce, niż czyściutkie z Niemiec z kręconym licznikiem i silnikiem, który rozpadnie mi się po dwóch miesiącach. Szczerze polecam, szczególnie, że można liczyć na pomoc ze strony właścicieli przy formalnościach związanych z rejestracją, ubezpieczeniem i jeśli chcesz przywiozą Ci samochód pod dom. Kompleksowa i pewna obsługa klienta! Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]