22°   dziś 19°   jutro
Niedziela, 19 maja Iwo, Piotr, Mikołaj, Celestyna, Urban, Iwona
1224

Hyde Park

Miejsce na plener ślubny

belladonna 2013-07-15 11:32:23
Witam serdecznie.

Potrzebuję porady. Szukam ciekawych miejsc w okolicach Łącka/Kamienicy na wykonanie plenerowej sesji ślubnej.
Bardzo proszę o pomoc... Wesele tuż, tuż, a ja nie mam pomysłu. Może ktoś z szanownych forumowiczów zna jakieś ciekawe zakątki, cechujące się ładną scenerią :)?

Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Miejsce na plener ślubny
Franek01 2013-07-15 12:08:22
A co na to twój fotograf on powinien Ci zaproponowac miejsce o pomysły na Twoją sesję ślubną.
powodzenia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Miejsce na plener ślubny
tas 2013-07-15 13:37:57
a może tak Gorc;-):|
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Miejsce na plener ślubny
belladonna 2013-07-15 13:38:10
Fotograf niestety nie zna okolicy, ponieważ nie pochodzi z naszych stron. Jeżeli ktoś z Was zna jakieś fajne fotograficzne miejscówki to proszę dać znać :).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Miejsce na plener ślubny
Franek01 2013-07-15 16:12:02
Jak chce zarabiac w naszych okolicach niech sie wybierze na wycieczke i pozna okolice
:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Miejsce na plener ślubny
matrix 2013-07-15 16:31:16
PASIERBIEC za kosciołem piekne oczko wodne itp
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Miejsce na plener ślubny
gocha90 2013-07-15 18:13:02
Ja myślę, że warto wybrać się na dalszą wycieczkę, żeby potem mieć piękną pamiątkę na całe życie. Plener ślubny nie musi przecież odbywać się w dniu ślubu... moja koleżanka miała piękne zdjęcia zrobione na Wawelu, mi osobiście bardzo podobają się zdjęcia na tle zamku itp. My mieliśmy sesję na lotnisku w Łososinie Dolnej i kilka zdjęć przy fontannie w Laskowej zrobiliśmy. Fajne też są zdjęcia w zbożu, albo na jakiejś łące z grabiami, kosami, widłami... :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Miejsce na plener ślubny
belladonna 2013-07-17 14:59:14
Dziękuję za odpowiedzi. Pasierbiec to dla nas trochę za daleko. Sesje plenerową będziemy robić w dniu ślubu, więc szukamy czegoś pod ręką żeby nie tracić czasu. Gdyby odbywało się to w inny dzień to na pewno poszukalibyśmy jakiegoś bardziej oddalonego miejsca :). Może ktoś jeszcze ma jakąś propozycję :)?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Miejsce na plener ślubny
paprotnik 2013-07-17 15:44:14
a ja myślę, że u siebie w ogródku na tle tego co mamy mogą powstać piekne zdięcia a i miejsca mogą być najpiekniejszą pamiątka.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]