23°   dziś 25°   jutro
Poniedziałek, 20 maja Aleksander, Bazyli, Bernardyn, Krystyna
2171

Wydarzenia

NIEMOŻLIWIEC KIEDY WRACASZ Z TEGO MRĄGOWA?

blizniak 2011-07-21 18:27:15
wydarzenia nabierają tempa i to nieoczekiwanie.:-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEMOŻLIWIEC KIEDY WRACASZ Z TEGO MRĄGOWA?
konto usunięte 2011-07-26 07:15:50
Venimus, vidimus, Deus vicit...Od teraz zmieniłem zdanie o całe 20 % na + dla władz Limanowskich...
To dużo... jak na jeden wypad na północ... Muszę nie wyjeżdżać w najbliższym czasie... bo może się to zakończyć całkowitą zmianą moich upodobań...blizniak...czułeś się jak widzę... osamotniony na portalu... :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEMOŻLIWIEC KIEDY WRACASZ Z TEGO MRĄGOWA?
Doriska 2011-07-26 07:48:26
złościwiec czytaj także doradca- miałeś wracać ponoć za 3 dni...
cóz...wypadki chodzą po ludziach...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEMOŻLIWIEC KIEDY WRACASZ Z TEGO MRĄGOWA?
konto usunięte 2011-07-26 14:55:21
Dorisko...Skarbie...moja propozycja jako doradcy została nie przyjęta...proponowałem... ale widzisz nie każdy może… a niektórym się tylko wdaje… że mogą...jednak Dorisko Twoja intuicja w tej kwestii Cię zawiodła...ale pozdrawiam też doradcę...wróciłem bo ostatnie dni chciałem spędzić na odwiedzeniu rodziny...pogoda zaczęła płatać figle... więc pomyślałem… że wolę wypić umówione piwo z sokiem w Limanowej...parę dni w domu po takim wypadzie będą zbawienne....reasumując... śliwowicy zabrakło...:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEMOŻLIWIEC KIEDY WRACASZ Z TEGO MRĄGOWA?
Doriska 2011-07-26 18:47:20
moja intuicja SKARBIE nigdy nie zawodzi...!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEMOŻLIWIEC KIEDY WRACASZ Z TEGO MRĄGOWA?
konto usunięte 2011-07-26 19:42:20
Dorisko... jak ja za to Cię lubię...Jesteś identycznie taka sama... jak moja Żonka...trzeba przytaknąć... żeby się zastanowiła... że może nie ma racji...
No i co byśmy robili bez Was...życie byłoby nadzwyczaj nudne...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEMOŻLIWIEC KIEDY WRACASZ Z TEGO MRĄGOWA?
Janek64 2011-07-26 19:49:10
No tak zlosciwiec teraz wiem dlaczego chciałeś zostać dłużej w tym Mrągowie hehe.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEMOŻLIWIEC KIEDY WRACASZ Z TEGO MRĄGOWA?
Doriska 2011-07-26 19:55:04
Nad tym akurat zastanawiać się "kotku" nie muszę, wiem iż mam w tym przypadku rację...
Złościwiec jesteś identyczny jak Doradca... oj jak się źle kamuflujesz "koteczku"...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEMOŻLIWIEC KIEDY WRACASZ Z TEGO MRĄGOWA?
konto usunięte 2011-07-26 20:13:57
ja się kamuflować nie muszę...chętny jestem nawet to przyjąć... jak Ci zrobię tym przyjemność...aczkolwiek... nie wiem co druga strona na to... czy nie będzie stanowczo na nie...proszę nareszcie zaczynacie pisać...Janek gdzie Ty posiałeś Anię...Jak tak mogłeś o Nią nie zadbać...Dziewczyna tyle walk stoczyła... tyle bitew wygrała...a Ty Jej nie pomogłeś?...Chyba muszę Ci pogrozić paluszkiem...Pozdrów Ją mocno...Niech wraca do nas...Doriska...czy Ty przypadkiem się do tego nie przyczyniłaś...no wiesz...tak kumpeli z portalu dokopać...a ładnie to tak...pogodzić się...bo obie jesteście super dziewczyny...tylko mnie zabrakło i już narozrabiały...Kobietki Kochane...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEMOŻLIWIEC KIEDY WRACASZ Z TEGO MRĄGOWA?
Janek64 2011-07-26 20:43:28
zlosciwiec ANIE pozdrowię teraz ma wakacje to odpoczywa .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEMOŻLIWIEC KIEDY WRACASZ Z TEGO MRĄGOWA?
Doriska 2011-07-26 21:09:21
Ja się do tego nie przyczyniłam... nie wiem czy sama usuneła sobie konto czy zrobił to Top, myślę że wróci... wcześniej czy później kochany Złosciwcu,Doradco...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEMOŻLIWIEC KIEDY WRACASZ Z TEGO MRĄGOWA?
konto usunięte 2011-07-26 22:03:08
Dorisko…„Znając tę panią- a znam ją dobrze-wiem…” A prosiłem…nie rozrabiać…tak się to koleżance robi….”nie ma jak dobra reklama ale jej nawet to nie pomoże.. taka naga prawda...” Dorisko…nie usłuchałaś starszego…Ale i tak Cię lubię… myślę... że Ania się nie pogniewała na wieki…i wróci do nas na portal…Aniu … Ciebie i Doriski … nikt nie zastąpi…A mówi się… że Kobiety łagodzą obyczaje…
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEMOŻLIWIEC KIEDY WRACASZ Z TEGO MRĄGOWA?
Doriska 2011-07-26 22:34:09
haha to Ci heca, ta Pani o której pisałam na forum jeżeli chodzi o szkołe jazdy to owszem Anna ale na pewno nie robaczek, chociaż wszystko możliwe, jednak jeżeli to prawda to nie nauczycielka...
Wymyśl coś innego bo nie udało się:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEMOŻLIWIEC KIEDY WRACASZ Z TEGO MRĄGOWA?
SALWADORE 2011-07-26 23:49:36
zlosciwiec a z kim to piwko z soczkiem mogę wiedzieć czy to tajemnica.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEMOŻLIWIEC KIEDY WRACASZ Z TEGO MRĄGOWA?
konto usunięte 2011-07-27 06:17:24
Mam takich dwóch... co pijemy piwo od paru miesięcy i nie możemy go wypić...bo albo Oni czasu nie mają...albo...ja nie jestem w zasięgu Limanowej...:)
Dorisko...Słońce...ja nie wymyślam...ja stwierdzam fakty...Ty Skarbie dobrze o tym wiesz...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEMOŻLIWIEC KIEDY WRACASZ Z TEGO MRĄGOWA?
Doriska 2011-07-27 08:13:09
Cóż to mi za fakty... Wierutne bzdury to są... "robaczkowi"nigdy nie docinałam mimo iż nieraz mnie język Świerzbił... i to są iine osoby... a Ty nie wiesz już jak masz mi dociąć...
Po tym jak założyłeś nowe konto o nicu "doradca" nic mnie nie zaskoczy... mogę jedynie z czystym sumieniem stwierdzić że jesteś bardzo zakłamany...tyle w temacie...https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEMOŻLIWIEC KIEDY WRACASZ Z TEGO MRĄGOWA?
konto usunięte 2011-07-27 16:16:15
Kochanie... poczytaj co pisałaś...i zobacz co się wtedy stało...Ty Swoje ja swoje...a że oboje do zgody nie możemy dojść... to mogę tylko ja żałować...To nie wierutne bzdury… to niezbite fakty...I nie przyjmuję Twojego tłumaczenia...
Przyjmuję... natomiast Twoje inwencje twórcze typu... „mogę jedynie z czystym sumieniem stwierdzić że jesteś bardzo zakłamany” z przymrużeniem oka... I niech tak pozostanie…
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEMOŻLIWIEC KIEDY WRACASZ Z TEGO MRĄGOWA?
Misia25 2011-07-27 16:31:26
Ojjj zaczyna się robić gorąco :) podoba mi sie to :-)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEMOŻLIWIEC KIEDY WRACASZ Z TEGO MRĄGOWA?
Doriska 2011-07-27 20:11:52
słuchaj człowieku.... robaczel usunął konto jeszcze przed Twoim wyjazdem "niby wyjazdem" do Mrągowa... A że tego nie zauważyłeś- Twoja sprawa....może powinieneś pójsć do okulisty skoro jest tak źle...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: NIEMOŻLIWIEC KIEDY WRACASZ Z TEGO MRĄGOWA?
blizniak 2011-07-27 20:54:32
Saluto Zlosciwiec. Nie mogą dużo pisać i czytać ponieważ mam uraz rogówki.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]