14°   dziś 15°   jutro
Piątek, 18 października Juliusz, Łukasz, Julian, Bogumił, Hanna, Klementyna
2173

Wydarzenia

Onkologia w Limanowej

konto usunięte 2024-07-03 18:47:37
Opiszcie mi w Limanowej onkologię ja miałam zaplanowaną wizytę a onkolog A... Szcz... powiedział że on nie konsultuje tylko operuje to jak operować nawet nie znając choroby co on sobie jaja robi a leczę się onkologicznie w Krakowie już długo nie dziwię się że lekarze w Krakowie są o wiele lepsi niż ci w Limanowej po prostu szpital porażka i niby onkologia
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Onkologia w Limanowej
konto usunięte 2024-07-03 18:54:00
lek. Arkadiusz Szczecina specjalista chirurgii ogólnej i onkologicznej Działalność poradni diagnostyka i leczenie chorób nowotworowych, a w szczególności: - nowotworów skóry i tkanek miękkich - nowotworów i innych patologii piersi - nowotworów przewodu pokarmowego prowadzenie leczenia uzupełniającego po radykalnym leczeniu choroby nowotworowej oraz kwalifikacja pacjentów do leczenia chemioterapeutycznego na Dziennym Oddziale Chemioterapii Onkologicznej naszego szpitala, wykonywanie zabiegów chirurgicznych oraz pobieranie materiału do badań histopatologicznych, współpraca w zakresie konsultacji onkologicznych z wszystkimi oddziałami limanowskiego szpitala oraz poradniami specjalistycznymi , organizacja i prowadzenie działalności profilaktycznej w zakresie onkologii, poradnia onkologiczna utrzymuje ścisłą współpracę z oddziałem krakowskim Instytutu Onkologii im. Marii Curie Skłodowskiej jako jednostką merytorycznie nadrzędną.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]