13°   dziś 13°   jutro
Sobota, 27 kwietnia Zyta, Teofil, Felicja, Sergiusz
1994

Tematy archiwalne

Opinia na temat komisu na krótkiej.

1357 2013-06-15 22:06:01
Witam ,nie polecam państwu komisu Na Krótkiej . W ostatnich dniach oddałem tam telefon do zmiany obudowy ,po odebraniu nie działał mi głośnik i telefon nie łapał zasięgu. Oddałem go do specjalisty i okazało się że z telefonu został wyciągnięty głośnik od muzyki i antenka od zasięgu .Więc radze wam tam nie oddawać telefonu bo są to zwykli złodzieje .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Opinia na temat komisu na krótkiej.
Fibi 2013-06-15 23:18:50
O tak! Mnie sprzedali telefon "nowy". Po pobraniu aktualizacji systemu pojawiły się kontakty nieznanych mi osób. Kiedy zadzwoniłam na jeden z nich (należący do matki byłego właściciela)okazało się ze poprzedni właściciel sprzedał ten telefon jako używany (w bardzo dobrym stanie). Dzięki jego poświadczeniu i postraszeniu panów na Krótkiej policją odzyskałam pieniądze. Nie kupujcie tam i nie naprawiajcie!!! Nie warto!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Opinia na temat komisu na krótkiej.
M44 2013-06-15 23:26:56
od dawna wiadomo ze jak oddasz im telefon to albo podmienia baterie albo cos innego więc nie wiem skąt to zdziwienie ...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Opinia na temat komisu na krótkiej.
bearchen 2013-06-16 00:21:48
Nie polecam, jeszcze raz nie polecam i jeszcze raz NIE POLECAM!!!!
To najbardziej niekompetentny komis z jakim mialam do czynienia w zyciu.
Oddalam telefon po tym jak zostal pogryzniony przez psa.
Prosilam o zmiane wyswietlacza i obudowy.
Po 2 miesiacach, bo tyle rzekomo trwala naprawa, otrzymalam tel. Bateria byla kompletnie rozladowana, wiec nie moglam uruchomic na miejscu.
Po powrocie do domu wlaczylam, i okazalo sie ze prawie wszystko jest ok, poza tym, ze jeden z przyciskow dotykowych nie dziala. Zatem oddalam z powrotem bo skoro dostalam gwarancje, a zaplacilam krocie to dlaczego nie? Zwodzono mnie kilka tyg, ze to, ze tamto.
Przypomne nie dzialal jeden przycisk (zielona sluchawka).! W koncu poszlam i zarzadalam zwrotu. Ilez mozna czekac??? Jezeli sie nie da to nie. Bez tego tez moglam go uzywac . Jakiez bylo moje zdziwienie gdy wrocilam do domu a tel sie w ogole nie uruchomil. Death!!!
Oddalam z powrotem. Zarzadalam zwrotu kosztow za wyswietlacz, ktore na szczescie otrzymalam.
Nie rozumiem jak mozna w ten sposob traktowac klientow. I nie pisze tylko dlatego, zeby pod nickiem robic komus zla opinie, bo rowniez wyrazilam sie jasno co mysle na ich temat osobiscie na miejscu w obecnosci innych klientow! Pamietacie mnie czy nie, to nie jest istotne, ale moja noga juz w tym pseudo- komisie nie postanie.
I kazdemu odradze! Kazdemu.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Opinia na temat komisu na krótkiej.
hail 2013-06-16 09:11:14
Czy jest w Limanowej komis który z czystym sercem możecie polecić? Nie silę się bynajmniej na sarkazm. Chcę oddać jakoś na dniach telefon do naprawy, tylko nie wiem gdzie.

Pozdrawiam
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Opinia na temat komisu na krótkiej.
paprotnik 2013-06-16 11:44:32
No to wyjaśnia dlaczego telefon mojego męża po naprawie w tym komisie działa tak jak działa, wiec też nie polecam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Opinia na temat komisu na krótkiej.
carolline26 2013-08-14 21:10:09
Nie polecam komisu, oddałam tam telefon żeby wymienili wyświetlacz, po wymianie pochodził może z tydzień i zaczął migać, obraz się "rozmazywał", musiałam wymienić na nowy i pieniądze wyrzucone w błoto. Kupiłam tam także rzekomo nowy telefon HTC który brzydko mówiąc śmierdział papierosami, odnalazłam w nim także kilka kontaktów, nie posiadał karty SD.. nie polecam .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Opinia na temat komisu na krótkiej.
rejestrator 2013-08-31 08:09:54
Ja oddałem tam już dość dawno temu Iphone bo twierdzili że na drugi dzień ściągną LOCKA...odzyskałem go dopiero po 2 tygodniach ciągłego wydzwaniania do nich bo smartphone im się gdzieś zawieruszył...oczywiście nic nie zdjęli bo Pan powiedział wprost że nie umieją...amatorzy:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Opinia na temat komisu na krótkiej.
ddd0911 2013-08-31 09:19:47
Ja osobiście mogę polecić naprawę telefonów w punkcie multipunkt na ulicy leśnej. Szybko, dokładnie i dość tanio .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Opinia na temat komisu na krótkiej.
dwgsm 2014-07-16 08:25:54
Witam, odświeżam temat ponieważ, otworzyłem nowy punkt GSM , w Limanowej, na ul. Konopnickiej 8 (na przeciw zespołu szkół nr1)
Serdecznie zapraszam ;)

www.dwgsm.pl
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Opinia na temat komisu na krótkiej.
sheitacid 2014-07-16 11:06:42
ja oddając tam telefon do wymiany taśmy, nie słyszałam nikogo jak rozmawiałam przez telefon. Sciągłam obudowę i okazało się, że w ogóle nie ma głośniczka. Wiec wróciłam się tam i mówię, że głośnik wyciągneli.... Nagle się znalazł. Nawet nie musieli długo czekać. Ale ile jet osób takich co by zaniosło telefon, bo im głośnik nie działa i jeszcze zapłacili by za "naprawę głośnika". Widzę, że notorycznie im się zdarza wyciąganie głościka przez "przypadek"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Opinia na temat komisu na krótkiej.
puma23 2014-07-16 12:36:05
Też ich bardddzzzo NIE polecam. Robią dziadostwo...
siedział mi telefon dwa tygodnie pod pretekstem zamówenia części a po dwóch tygodniach powiedzieli że telefonu nie trzeba naprawiać i oddali... KPINA. skoro coś zlecam to mam ku temu powód...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Opinia na temat komisu na krótkiej.
dwgsm 2014-07-16 14:34:53 Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]