10°   dziś 9°   jutro
Piątek, 19 kwietnia Adolf, Tymon, Włodzimierz, Konrad, Leon, Leonia, Tytus
2171

Wydarzenia

Osiedle Fabryczna!!!! Skandal!!!!!

alvinxxx 2022-06-19 16:04:13
Witam serdecznie. Chciałbym podzielić się refleksją na temat osiedla Fabryczna. Podążając procesją w dniu Bożego Ciała nie sposób było nie zwrócić uwagi na zniedbałe budynki mieszkalne.Po zakończonej urocztosci ,przyjrzalem się dokładniej sytuacji.Bylem zbulwersowany ilością worków na odpady wystawionych przed posesję niskiego parterowego bloku-naprzeciwko budynku drukarni.Jak ci ludzie tam żyją i funkcjonują?! Smród powalał z nóg.Widok starych rozwalających się szop wprowadził mnie w osłupienie.Nie wiedziałem gdzie ja jestem.Ludzie w jakim wieku my żyjemy.???.Nie dało mi to spokoju.Na drugi dzień przybyłem tam ponownie w celu obserwacji.Nie wspomnę ile szczurów napotkałem na swojej drodze
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Osiedle Fabryczna!!!! Skandal!!!!!
alvinxxx 2022-06-19 16:17:07
Witam serdecznie.
Chciałbym podzielić się refleksją na temat osiedla Fabryczna. Podążając procesją w dniu Bożego Ciała nie sposób było nie zwrócić uwagi na zniedbałe budynki mieszkalne.Po zakończonej urocztosci ,przyjrzalem się dokładniej sytuacji.Bylem zbulwersowany ilością worków na odpady wystawionych przed posesję niskiego parterowego bloku-naprzeciwko budynku drukarni.Jak ci ludzie tam żyją i funkcjonują?! Smród powalał z nóg.Widok starych rozwalających się szop wprowadził mnie w osłupienie.Nie wiedziałem gdzie ja jestem.Ludzie w jakim wieku my żyjemy.???.Nie dało mi to spokoju.Na drugi dzień przybyłem tam ponownie w celu obserwacji.Nie wspomnę ile szczurów napotkałem na swojej drodze
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]