14°   dziś 18°   jutro
Piątek, 29 marca Wiktoryn, Wiktoryna, Helmut, Eustachy, Zenon
2169

Wydarzenia

Osiedle Fabryczna!!!!

alvinxxx 2022-06-19 16:20:03
Porozmawiałem z kilkoma przypadkowo napotkanymi mieszkańcami tego osiedla.To co usłyszałem nie mieści mi się w głowie.Blok liczący 8 rodzin pozostał bez śmietnika, ludzie są załamani.Przetrzymywanie worków do czasu wywozu śmieci powoduje niebywały smród i przypływ szczurów to szczury są wszędzie nawet w parku gdzie przebywają dzieci. Mam nadzieje ,ze odpowiednie osobowy będą pociągnięte do odpowiedzialności za sytuacje jaka panuje na tym osiedlu. Sprawę natychmiast trzeba nagłośnić. Nadciągają upały, zarazki będą się roznosić, szczury wnet będą wchodzić do mieszkań. Władzo wstydz sie !!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Osiedle Fabryczna!!!!
alvinxxx 2022-06-19 16:28:34
Z tego co zdążyłem się zorientować sytuacja trwa juz 2 rok i nikt nie interweniuje. Ani burmistrz, ani radni , ani zarządzający blokiem. Ludzie katastrofa. To trzeba naglosnic ,powiadomić telewizję. Jak może władza dopuścić by obywatele żyli w takich warunkach.Plaga szczurów w 21 wieku na osiedlu i w parku gdzie przebywa tyle dzieci. Skandal!!!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Osiedle Fabryczna!!!!
peres 2022-06-19 20:40:13
@powrotdzedaja na burmistrza. On zrobi porządek.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Osiedle Fabryczna!!!!
alvinxxx 2022-06-19 21:55:11
Dzięki za namiar poszło
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Osiedle Fabryczna!!!!
peres 2022-06-20 05:51:45
Proszę bardzo.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Osiedle Fabryczna!!!!
biedny90 2022-06-21 09:08:00
Radny chory , bo się tak przejął pomaganiem dla Ukrainy ze zawału dostał, burmistrz nawet nie wie że takie osiedle jest , a mieszkańcy tego bloku z tymi workami to patologia , jeszcze im mzgk będzie remontować mieszkania za friko,także po jednej stronie od ulicy XXI ,a od strony drukarni XX .
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Osiedle Fabryczna!!!!
alvinxxx 2022-06-27 14:36:45
Dokladnie ,bardzo mądrze napisane
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]