22°   dziś 19°   jutro
Niedziela, 19 maja Iwo, Piotr, Mikołaj, Celestyna, Urban, Iwona
2171

Wydarzenia

PKO Bank Polski ul.Kopernika Limanowa

estelle 2012-01-10 15:05:03
Drodzy FORUMOWICZE co sadzicie na temat tego Banku? Ja osobiscie jestem strasznie zawiedziona:( Obsluga pracujaca na gorze to szczyt bezczelnosci,wyrachowania!!! traktuja petenta bardzo zle.Nie polecam rowniez brac zadnych kredytow /bardzo wysokie oprocentowanie i zle warunki dla kredytobiorcy/ Ostrzegam wszystkich ktorzy sie tam wybieraja,NIE ROBCIE TEGO!!!https://img.limanowa.in/img/emotikony/warning.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PKO Bank Polski ul.Kopernika Limanowa
mari 2012-01-10 15:08:00
Na "górze" pracuje mnóstwo ludzi, których obrażasz.
Osobiście bardzo dobrze wspominam p. Zosię Wiktorek.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PKO Bank Polski ul.Kopernika Limanowa
edith 2012-01-10 15:11:42
Tez mam stamtad nieprzyjemne wspomnienia:( Jedna Pani(N)bardzo nie mila i nie przyjazna.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PKO Bank Polski ul.Kopernika Limanowa
ara2 2012-01-10 16:15:49
może nie wszyscy są tam niemili ale czasem ta kolejka do kas to mogłaby byc mniejsza
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PKO Bank Polski ul.Kopernika Limanowa
colin 2012-01-10 18:58:34
Dobry temat i prawda brałem tam kredyt i nie dość że chcąc go wcześniej spłacić wpłaciłem pewną kwotę to musiałem jeszcze za to zapłacić karę bo paniom nie chciało się zrobić nowego harmonogramu spłat- nie polecam https://img.limanowa.in/img/emotikony/important.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PKO Bank Polski ul.Kopernika Limanowa
kalejdoskop 2012-01-12 20:01:39
ja też mam smutne wspomnienia prawie 600zł debetu na karcie na której miało nie być debetu, bo taką opcję wybrałem. później się okazało, jak mi wytłumaczyła pani, że to jest bardzo duży bank i nie jest tak dobrze skomputeryzowany jak małe i nie mieli połączenia ze wszystkimi bankomatami. tak było 5 lat temu i więcej już nie korzystałem z tego banku
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PKO Bank Polski ul.Kopernika Limanowa
chlop 2012-01-12 21:03:23
estelle i znowu pierdzielenie o niczym, nie podobają się warunki nie korzystaj z nich.Nie musisz nikogo ostrzegać bo każdy wcześniej sprawdzi i wybierze dla siebie najlepszą ofertę.Nie umiesz nawet kilka zdań poprawnie napisać( znaki interpunkcyjne )-dzisiejsza młodzież. HEJ
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: PKO Bank Polski ul.Kopernika Limanowa
rafik007 2012-01-13 18:42:22
Ja jestem klientem tego banku od x-lat i jestem zadowolony. Kredyt na dom też mam w tym banku i w moim przypadku panie pomogły mi bardzo dużo. A po drugie jak coś nie pasuje to nie korzystasz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]