14°   dziś 18°   jutro
Czwartek, 28 marca Aniela, Sykstus, Joanna, Antoni, Sonia
1994

Tematy archiwalne

Praca w Bricomarche

abc7 2013-12-16 13:11:03
Hej jak tam spotkanie w sprawie pracy? :-) Oczarowaliście pracodawców? :P heh :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca w Bricomarche
konto usunięte 2013-12-16 18:01:42
lg1 się nie stawił. Widocznie woli siać propagandę na forum, żerując na pieniądzach podatników :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca w Bricomarche
BRENDA77 2013-12-16 19:22:22
Masakra wogóle z tym spotkaniem!!! kilka osób stało przede mną wszyscy wychodzili po 5 minutach, bo pracodawca sprawdzał w cv gdzie kto mieszka, a po chwili stwierdzał że za daleko i dziękował za rozmowę.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca w Bricomarche
konto usunięte 2013-12-16 19:34:40
No dokładnie śmieszna rozmowa.Nie wiem jaka dla nich odległość byłaby dobra,i w ogóle po co taka śmieszna rozmowa skoro i tak nikogo nie chcą przyjąć
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca w Bricomarche
piki 2013-12-18 09:03:59
A ten facet nie wiem czy właściciel to czysty ham, nawet nie patrzy na cv. Jak moja znjoma zasugerowała mu, że stanowiska są obsadzone to tylko głupio się uśmiechnął. Natomiast powiedział, że Limanowa jest głupia, że wpuszcza tutaj taką sieć bo lokalne sklepiki wymiecie. A bezrobotnych będzie jeszcze więcej...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca w Bricomarche
konto usunięte 2013-12-18 09:26:24
@wioslak ja nic nie muszę w przeciwienstwie do ciebie!!!
Ja ciebie tylko obserwuje!!!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca w Bricomarche
konto usunięte 2013-12-18 18:15:58
Pewnie, że iq1 nic nie musi. Bo to bumelant. Robi co chce i przy okazji wszystkim zawraca cztery litery.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca w Bricomarche
konto usunięte 2013-12-19 13:02:01
Do bricomarche chcą zatrudnić 24-30 osób z tego co mi wiadomo, wolą miejscowych ale ktoś już o tym pisał wcześniej. Coraz częściej można się spotkać z podejściem pracodawców do ludzi szukających pracy z pytaniem skąd będzie dojeżdzał (gdzie mieszka) Dla czytających pracodawców lub przyszłych powiem krótko: h.j cię to obchodzi jak i czym do jadę do pracy. Mam być na umówioną godzinę na stanowisku swoim i koniec dyskusji. Skoro się staram o prace z daleka to musi mi się opłacać dojeżdżać, a po za tym ty nie dajesz mi na to, więc nie interesuj się tym !!! Mamy XXI wiek, więc problem z odległością nie stanowi problemu, większość z nas ma samochody. JASNE !!
Moi znajomi byli na rekrutacji do Bricomarche i niestety rekrutujący to kawał ciula. Osoby z wyższym wykształceniem, raczej nie miały szans na prace tylko osoby z niższym, zawodowe. Pozdrawiam poszukujących pracy.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca w Bricomarche
konto usunięte 2013-12-19 13:29:09
Logon@ a po co im potrzebny do taszczenia donic np. magister politologii?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca w Bricomarche
konto usunięte 2013-12-19 13:45:09
:) marekmintal@ Znam tą osobę bardzo dobrze ale on nie starał się o pracę w bricomarche, bo ją ma. Szukał czegoś innego i nie związanego z politologią tylko zupełnie z czymś innym. Pozdrawiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Praca w Bricomarche
Julek 2013-12-22 12:36:58
Podobno jak się już ktoś kwalifikował z powodu odległości, to odpadał ze względu na wiek. Młody się nie nadawał, bo pan stwierdzał, że zaraz ucieknie na Zachód.

Do tego dodać kobiety bo mogą zajść w ciąże i starszych bo może ich łupnąć w krzyżu, oraz staruszków, bo niebawem odejdą na emeryturę - pozostają wyłącznie inwalidzi, w Polsce jak powszechnie pracodawcy uważają nadający się nawet do prac na wysokościach byle tylko państwo za nich zapłaciło.

A ja proponuję ten market omijać z daleka, bo to dalekie od normalnych sieci z klasą, tylko pożenienie miejscowego kapitalisty z towarami sieci. Jedni i drudzy będą chcieli zarobić.

Dlaczego Bricomarche nie ma w dużych miastach? Bo tam ich cenowo wykończy OBI, Practiker, Leroy Merlin, Jula itp.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]