21°   dziś 20°   jutro
Piątek, 17 maja Brunon, Paschalis, Weronika, Wiktor, Stanisław, Sławomir, Wera
2171

Wydarzenia

przedszkole nr 1

wodnik 2016-10-26 20:04:50
Witam
czy to prawidłowe postępowanie Urzędu Miasta, ze 3 dni przed zamknięciem przedszkola informuje ze teraz dzieci maja jeździć do Łososiny? nie każdy rodzic posiada samochód lub mozliwość 3-miesięcznego urlopu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: przedszkole nr 1
Afirmacja 2016-10-26 22:16:20
Myślę, że to nie jest prawidłowe. Mam nadzieję, że ktoś to wyjaśni. Najbardziej szkoda dzieci, które stracą poczucie bezpieczeństwa i niektórym ciężko będzie się odnaleźć. Oburza mnie też, że o planowanym dawno remoncie wszyscy dowiadują się w ostatniej chwili. To kompletny brak szacunku dla społeczności. Urząd miasta ma rzecznika prasowego, piękne konto na fb itp. Było spotkanie z rodzicami w przedszkolu. Milczenie to najgorsze co może być. Teraz będzie kryzys.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: przedszkole nr 1
adamsmith 2016-10-27 08:29:17
Rozmawiałem właśnie z rodzicami, którzy nie mają samochodu i powiem wam szczerze to ktoś z miasta kto odpowiada za tą inwestycje powinien być wyrypany z roboty na zbity ryj.
Wszystkie szkoły realizują remonty w wakacje czyli da się, a w w mieście arogancja władzy sięga zenitu
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: przedszkole nr 1
wodnik 2016-10-27 08:43:08
a czemu limanowa.in nie nagłosi tej sprawy-mniejszymi aferami w starostwie się zajmuje a o pomysłach Urzędu Miasta cisza?
tak się nie robi-z dnia na dzień informuje rodziców, że trzeba dzieci wozić ponad 6 km od obecnego przedszkola(ponad 10 minut w jedną stronę zakładając, że nie będzie korków)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: przedszkole nr 1
Anka2004 2016-10-27 09:59:18
moje dziecko też chodzi do tego przedszkola i teraz będzie problem z dojazdem do Łososiny..moim zdaniem władze miasta powinny zorganizować busa, który będzie woził dzieci od 6 do 9 rano bo nie wszyscy będą wstanie dowozić dzieci tak daleko
takie akcje powinny być planowane wcześniej a nie z dnia na dzień jak w tym przypadku
Limanowa.in powinna tę sprawę nagłośnić
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: przedszkole nr 1
DRKidler 2016-10-27 19:29:26
Ktoś na te władze głosował
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]