23°   dziś 25°   jutro
Poniedziałek, 20 maja Aleksander, Bazyli, Bernardyn, Krystyna
2171

Wydarzenia

"trenujemy MMA pokazać ci?"

Carloss 2011-03-10 19:57:46
Dobre, koń by się uśmiał ha ha :)
Oto ochrona która trenuje MMA http://www.youtube.com/watch?v=wvcePI9Cj2o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "trenujemy MMA pokazać ci?"
sprawiedliwy 2011-03-10 21:31:42
mma panowie, mma 8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "trenujemy MMA pokazać ci?"
Rosier 2011-03-10 23:17:08
pozzdro dla kozaków "przez internet" B) jakiś podwórkowy poeta kiedyś powiedział "kozak w necie ciota w świecie" :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "trenujemy MMA pokazać ci?"
konto usunięte 2011-03-11 07:22:17
"Caroloss" chciałbym Cię zobaczyć jak wychodzisz walczyć do KLATKI, przed WIDOWNIĄ :) Pewnie wcześniej byś się zdąrzył posrać :))Nie doceniasz chłopaka z l-wej,który jest na tym filmiku. Masz jakiś problem do niego to przecież wiesz gdzie stoi, podejdź i mu to powiedz :) A i napisz też wcześniej o tym na forum jak będziesz miał zamiar to zrobić - na pewno będą chętni, którzy obejrzą spektakl ;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "trenujemy MMA pokazać ci?"
crusader 2011-03-11 07:37:15
ale o co chodzi, ktorys z nich jest z Limanowej?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "trenujemy MMA pokazać ci?"
cliooo 2011-03-11 09:12:12
Nie w kazdym sporcie sa same sukcesy...Dziwi mnie to ze jezeli w Limanowej ktos ma jakas pasje od razu zostaje wysmiewany...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "trenujemy MMA pokazać ci?"
sprawiedliwy 2011-03-11 12:13:58
ten Słowak jest z Limanowej8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "trenujemy MMA pokazać ci?"
kamikazemario 2011-03-11 12:36:30
Słowak jest ze słowacji, a Krzysiek jest z Dobrej;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "trenujemy MMA pokazać ci?"
mitas88 2011-03-11 15:17:05
Carloss wpadnij na trening ubierze Ci się konkretny kask ,ocharniacz tułowia ,nóg itd i ja Cie z checia wezme na sparing , pozdrawiam Wampir MMA Limanowa
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "trenujemy MMA pokazać ci?"
crusader 2011-03-11 15:49:33
tak myslalem ze nie z Limanowej, bo jeszcze w klatce sie z nim nie spotkalem
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "trenujemy MMA pokazać ci?"
sprawiedliwy 2011-03-11 17:14:45
swoją drogą, beznadziejnie potoczyła się ta walka, miałem nadzieję na jakiś nokaut od ciosów czy coś w tym stylu;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "trenujemy MMA pokazać ci?"
sprawiedliwy 2011-03-11 17:15:58
oczywiście w wykonaniu K.S.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "trenujemy MMA pokazać ci?"
mitas88 2011-03-11 20:45:56
http://www.facebook.com/100002092926929#!/profile.php?id=100002092926929 Zapraszamy na profil Sekcji na Facebooku , znajdziecie tam zdjecia i filmy z zawodowych gal, zawodów i treningów. Nabierząco dodawane są informacje na temat kolejnych wydarzeń sportowych z udziałem zawodników Ronin MMA Limanowa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "trenujemy MMA pokazać ci?"
gregor 2011-03-12 19:44:42
śmiech na sali...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "trenujemy MMA pokazać ci?"
Rosier 2011-03-12 22:08:36
widzę że padło już kilka zaproszeń na treningi ... a wiec wszystkich chętnych do "śmiania się" gorąco zachęcam ... przyjdźcie i pokażcie że więcej nauczyliście się oglądając filmiki na YT ... a nie "podskakujcie" przez ekran ...

B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "trenujemy MMA pokazać ci?"
Carloss 2011-03-13 12:01:19
Lepiej idźcie do biblioteki książki poczytać, a nie obijać sobie głowy w klatkach (klatki to raczej są dla zwierząt) lub jako ochrona na dyskotekach. Pozdrowienia dla wszystkich lubiących zęby wybijać :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "trenujemy MMA pokazać ci?"
konto usunięte 2011-03-13 14:41:00
Carloss, a Ty myślisz, że jak ktoś trenuje jakąś sztukę walki to tylko po to żeby zęby wybijac? To jesteś w błędzie:) A i co Ty się tak ochrony uczepiłeś? Masz jakiś uraz?:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "trenujemy MMA pokazać ci?"
lykantrop 2011-03-14 16:30:07
Nigdy nikomu nie starałem się udowodnić,że coś trenuje. Walka to zbiór nieprzewidzianych zachowań dwóch zawodników i tak jest,że jeden wygrywa,a drugi odchodzi pokonany. Nie wstydzę się swojej porażki, jedynie jej żałuje. Nigdy nie słyszałem z ust ani jednego z moich kolegów z maty ,czy bramki, że trenują mma i chcą komuś pokazać. Uważam ,że "pan" Carloss jest jakimś typem,którego tu gryzą kompleksy(mogę się tylko domyślać jakiego rodzaju). Jeżeli chcesz coś mi powiedzieć,lub wyjaśnić to w jakiś inny sposób zapraszam do Dobrej-bo masz ten komfort ,że wiesz gdzie mnie znaleźć i kogo szukać. Jeśli nie masz na tyle odwagi to porostu zamilcz!
"Chcesz ze mnie kpić? Nie powiedziałeś tego w twarz nie powiedziałeś nic!"
Sam zainteresowany Krzysiek
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "trenujemy MMA pokazać ci?"
gargamelek 2011-03-14 16:42:42
Brawo Krzysiek! Zawsze ktos wygrywa i przegrywa, taka kolej rzeczy. Przegrać też trzeba umieć (tylko proszę mnie dobrze zrozumieć). Carlos - bujaj się;P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "trenujemy MMA pokazać ci?"
marian 2011-03-16 21:30:31
Carloss rusz dupe i sam zacznij cos trenowac...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "trenujemy MMA pokazać ci?"
konto usunięte 2011-03-17 13:54:32
Byłem raz na treningu Krzyśka - jako obserwator:) Interesuję się sportem i byłem ciekaw jak wygląda rozgrzewka i w ogóle trening MMA. Wcześniej słyszałem od znajomych o Krzyśku - i muszę powiedzieć - były to same dobre opinie. Zrobił na mnie, na tym treningu i po rozmowie z nim, bardzo pozytywne wrażenie. Gdybym miał kiedyś dziecko, to z wielką radością, że nie będzie marnować czasu, pozwoliłbym mu chodzić na treningi do Krzyśka. Jakimiś "tanimi" zagrywkami anonimowych userów nie ma co się przejmować - sam tego często doświadczam. Pozdro, Krzyśku.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "trenujemy MMA pokazać ci?"
Carloss 2011-03-18 11:22:06
Tusik poślij,poślij dziecko na treningi. Podobna Starosta to rodzina do Stoklosy to puki co klub będzie istniał. Podobno dzięki wójkowi latają na treningi do Irlandi.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "trenujemy MMA pokazać ci?"
konto usunięte 2011-03-18 12:25:29
Yyy... A kto to niby lata na te treningi?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "trenujemy MMA pokazać ci?"
konto usunięte 2011-03-18 13:49:37
No tak, Carloss, tonący deski się chwyta, lepiej już nie pisz nic, co??
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "trenujemy MMA pokazać ci?"
darek05l 2011-03-19 22:37:21
Carloss, ciekawy argument. To znaczy, że jak ktoś jest PODOBNO rodziną do jakiegoś urzędnika, to już nie może nic robić?? Może sam trochę poczytaj tych książek, bo takiego ORTa tu walnąłeś, że aż się popłakałem:D
A może kiedyś doczytasz się też, że bilet do Irlandii można kupić za mniej niż 200 zł. w obie strony i nie trzeba poparcia żadnego "wysoko postawionego". Poza tym nie widzę nic niezwykłego w tym, że ktoś kogoś wspiera (zwłaszcza JEŚLI to rodzina). Tylko ośmieszasz się takim Pie**niem, więc zajmij się swoimi sprawami, a nie naśmiewaj się z ciężkiej pracy innych, bo ktoś kto przegrywa jest 100 razy lepszy od tego, który nie podejmuje wyzwania. Pozdrowienia dla ekipy MMA Limanowa :)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "trenujemy MMA pokazać ci?"
maly07 2011-03-22 21:26:50
Tusik rozbawiłeś mnie do łez bardziej niż walka tych ‘gladiatorów’z dyskoteki ...tu cytuję”gdybym miał kiedyś dziecko, to z wielką radością ... pozwoliłbym mu chodzić na treningi do Krzyśka”...biedne dziecko:-(
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "trenujemy MMA pokazać ci?"
Rosier 2011-03-23 00:22:37
http://www.youtube.com/watch?v=tWA0BcptB0k

to o was ;> "kozaki z internetu" ;] jak masz odrobinę szacunku do siebie ... przyjdź na trening i się sprawdź ile jesteś wart ... i sprawdź Krzyśka skoro tak bardzo Ci się nie podoba co robi ... a może to zwyczajna zazdrość bo jemu coś się udaje a Ty jesteś tylko nieudacznikiem xD który dowartościowuje się tym że może przez internet powyzywać kogoś komu boi się nawet w oczy spojrzeć ... B)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "trenujemy MMA pokazać ci?"
abs0lw3nt 2011-03-23 09:12:59
Carloss skonałem po Twojej wypowiedzi... Jeździsz po innych, a nie umiesz podstaw ortografii. Wstydź się, wstydź...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: "trenujemy MMA pokazać ci?"
pawell 2011-03-23 15:46:39
z tego co widać, to "złapał Turek Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma..."
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]