23°   dziś 25°   jutro
Poniedziałek, 20 maja Aleksander, Bazyli, Bernardyn, Krystyna
2171

Wydarzenia

Radni Miasta chcą odznaczeń...

konto usunięte 2011-06-16 07:37:59
Radni chcą odznaczyć za Szczególne zasługi dla Miasta Limanowej Czeczótkę i Kulmę...co o tym myślicie...https://img.limanowa.in/img/emotikony/favorite.png">
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Radni Miasta chcą odznaczeń...
crusader 2011-06-16 08:13:14
a niech maja, maja zaslugi dla miasta to odznaczenia im sie naleza. przynajmniej utra nosa tym co systematycznie uczestniczyli w pochodach 1 majowych i maja niezla kolekcje.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Radni Miasta chcą odznaczeń...
konto usunięte 2011-06-16 08:53:20
.....8o O Matko .....8o
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Radni Miasta chcą odznaczeń...
konto usunięte 2011-06-16 08:57:43
Być może to trochę za szybko - ale skoro już jest temat i jest okazja, to dla mnie nie ulega wątpliwości, że za CAŁOKSZTAŁT w/w Panowie zasługują na ten medal.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Radni Miasta chcą odznaczeń...
konto usunięte 2011-06-16 09:39:13
To są chyba jakieś kpiny.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Radni Miasta chcą odznaczeń...
marzenia 2011-06-16 09:40:11
no wlasnie ....... a za co niby mieli je dostac?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Radni Miasta chcą odznaczeń...
terorist 2011-06-16 10:42:10
Nie no pan Czeczótka jeszcze ok, ale pan Ryszard za co miałby odznaczenie dostać? P.S. Najpierw odznaczenie należy się dla KATa:D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Radni Miasta chcą odznaczeń...
konto usunięte 2011-06-16 13:35:59
Tusik a moim zdaniem bardziej ten medal przysługuje Tobie...czy brałeś wynagrodzenie za pracę społeczną -NIE...robiłeś aby pomóc innym aby zająć młodych aby im pokazać że mogą inaczej organizować sobie wolny czas...Pan Burmistrz brał wynagrodzenie a do Jego obowiązków należało dbać o rozwój miasta Pan Przewodniczący został wybrany przez wyborców aby Burmistrzowi w tym pomagać...Oj Tusik...medale to były... ale Ty akurat tego nie pamiętasz...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Radni Miasta chcą odznaczeń...
konto usunięte 2011-06-16 14:03:54
Zlosciwiec, dzięki. Mnie ludzie już docenili. Medal należałby się wielu ludziom w Limanowej, których znam i szanuję i na pewno kiedyś zaproponuję kilku z nich.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Radni Miasta chcą odznaczeń...
konto usunięte 2011-06-16 15:00:05
Tusik tak jest w Limanowej dużo osób którym taki medal jest należny...ale powiedz jakie argumenty przemawiają za odznaczeniem Tych osób...Medal za szczególne zasługi dla Miasta Limanowej...Tusik podaj chociaż kilka...Taki medal moim zdaniem powinien być przyznany i tu bardzo bezstronnie Panu Posłowi Janczykowi który na prośbę Znanego wyciągnął Pana Burmistrza żeby coś dla Limanowej zrobić...Panu ówczesnemu Burmistrzowi powinno bezsprzecznie przyznać odznaczenie za pomoc w leczeniu dzieci które potrzebowały pomocy i tu czapka z głowy ten człowiek pomógł bardzo wielu osobom...ale to nie ta branża...tu powinna zadziałać Akcja Charytatywna z Limanowej a Rada Miasta powinna o to wystąpić...Tu mylą się pojęcia...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Radni Miasta chcą odznaczeń...
konto usunięte 2011-06-16 15:05:10
Nie zapomnijcie przyznać medalu dla KAT-a...On też był Burmistrzem...a wszystkich poprzednich już odznaczono???
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Radni Miasta chcą odznaczeń...
Doriska 2011-06-16 17:39:45
To jest hit dnia! Odznaczenia! Ręce opadają...
Radni widzę iż nie mają innych pomysłów!
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Radni Miasta chcą odznaczeń...
blizniak 2011-06-16 19:17:13
Z całapewnoscia do tego nie dojdzie ponieważ wyżej wymienieni odmówią.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Radni Miasta chcą odznaczeń...
konto usunięte 2011-06-16 20:38:50
też tak myślę...i tak odpowiedziałem znanemu...to byłoby nie w stylu Czeczótki...jaki jest to jest ale swój honor ma...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Radni Miasta chcą odznaczeń...
blizniak 2011-06-16 22:15:10
To prawda.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Radni Miasta chcą odznaczeń...
Slawek964 2011-06-16 23:58:18
no mateusz, wreszcie pozytywne komentarze, wiele ludzi z którymi rozmawiam mówi o tobie bardzo pozytywnie i nie jest to głównie zasługa tych którzy tobie pomagają, tylko twoja bo ty wszystko zainicjowałeś i jesteś za to odpowiedzialny (sorry za odniesienia z "malej" i blęndy ortograficzne).
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Radni Miasta chcą odznaczeń...
konto usunięte 2011-06-21 08:06:56
z zaproszenia na Sesję ze strony UM Limanowa:

http://www.miasto.limanowa.pl/pl/3862/55224/ZAPROSZENIE_NA_SESJE_RADY_MIASTA.html

k/ w sprawie zmian w uchwale nr X/44/2011 Rady Miasta Limanowa z dnia 220 maja 2011r. dotyczącej ustanowienia tytułów i medali Honorowy Obywatel Miasta, Za Zasługi dla Miasta i Przyjaciel Miasta Limanowa,
l/ w sprawie przyznania tytułu i medalu Za Zasługi dla Miasta Limanowa,
ł/ w sprawie przyznania tytułu i medalu Przyjaciel Miasta Limanowa.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Radni Miasta chcą odznaczeń...
Xull 2011-06-21 09:02:28
Ja uważam, że medal za szczególne zasługi i wkład w promocję miasta Limanowej na arenie również międzynarodowej powinien dostać Sz.P. Mieczysław D. co kontynera nie chciał oraz drugi pretendent do tej nagrody czyli słynny zatkaj du*a Stanisław B., biedak nie mógł iść do "sanatorium" z powodów zdrowotnych, za to zajął się pisaniem, a pisarz z niego nie lada, jak ktoś tylko mu do głowy przyjdzie już o nim napisze >:-D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Radni Miasta chcą odznaczeń...
konto usunięte 2011-06-21 22:53:36
a ja całkiem poważnie wręczył bym medal Panu Posłowi Janczykowi...za ul. Kościuszki....i znanemu za inicjatywę...tak mi przyszło na myśl… że całkiem poważnie jeszcze Panu Staroście za Basen w Limanowej...ja potrafię być poważny w takich chwilach...:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Radni Miasta chcą odznaczeń...
znany 2011-06-21 23:32:09
Pan Poseł oczywiście popieram, załatwił jeszcze i jak Go ktoś zainteresuje, będzie "pilnował" sprawy ronda w Sowlinach i remontu Piłsudskiego. Sprawa w rękach Pana Burmistrza. Pan Starosta, zdecydowanie tak. Mnie łaskawie pozostaw na boku, bo to był równocześnie prywatny interes. Dosyć miałem tego łomotu TIRów na muldach. Medal należy się również, a może najbardziej Panu Wiesiowi Błońskiemu, to dzięki Niemu ten remont taki solidny i też dzięki Niemu ul. JPII.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Radni Miasta chcą odznaczeń...
konto usunięte 2011-06-22 06:59:08
Wiesiek Błoński ...tak ...jak najbardziej Wieśkowi medal się należy... gdyby jeszcze ktoś mu pomógł aby Kraków nie zapominał o Limanowej było by dobrze...Myślę że to rola Grześka Biedronia...On powinien o to dbać...a animozje wyborcze powinny zejść na dalszy plan...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Radni Miasta chcą odznaczeń...
znany 2011-06-22 08:40:58
Animozje wyborcze? Fakty świadczą, że one tkwią po drugiej stronie. Pan Burmistrz przecież wiedział, kto o remont 28 zabiegał i za tym jeździł i załatwił, to tak jakby nigdy nic się nie działo, szukał mecenasa całkiem gdzie indziej. Zresztą nie tylko to.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Radni Miasta chcą odznaczeń...
konto usunięte 2011-06-22 11:21:04
znany...hmm...co Ty na to...nie wpisano Piłsudskiego na żadną listę...to są jaja...:?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Radni Miasta chcą odznaczeń...
znany 2011-06-22 11:43:28
A kto po wyborach był w tej sprawie w GDDKiA w Warszawie? Ważniejsze jest obsadzenie stołków w Urzędzie? Samo się nie załatwi!!! Burmistrz powinien przebywać, prawie ciągle w Warszawie i Krakowie w Urzędzie nic nie wysiedzi!!! Tym bardziej, że wobec braku inwestycji, to pozostało jedynie administrowanie i właśnie załatwianie takich spraw. Nie słyszałem, żeby ktoś z Limanowej pod GDDKiA postawił namiot((:
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Radni Miasta chcą odznaczeń...
konto usunięte 2011-06-22 12:26:36
a to jesteś źle poinformowany...zmień informatorów...: )
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Radni Miasta chcą odznaczeń...
znany 2011-06-22 12:31:52
Przestań wreszcie ściemniać i zaproś mnie na kawę do Urzędu, to porozmawiamy jak ludzie, a nie jak małe dzieci przez klawiaturę. Wiesz przecież, że poprzez pewne powiązania jestem nastawiony do Ciebie bardzo... i darzę Cie dużym szacunkiem.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Radni Miasta chcą odznaczeń...
Janek64 2011-06-22 13:27:24
To im dać niech sie cieszą moze bardziej wezmą sie do porządnej pracy
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]