23°   dziś 25°   jutro
Poniedziałek, 20 maja Aleksander, Bazyli, Bernardyn, Krystyna
2171

Wydarzenia

rehabilitacja

7rafal6 2011-07-02 08:19:53
potrzebuje szybko dostać się na rehabilitacje po złamaniu ręki na laser. czy wie ktoś może czy oprócz szpitala ma ktoś jeszcze rehabilitacje na nfz w limanowej, czy muszę iść prywatnie?
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: rehabilitacja
massaro99 2011-07-02 09:22:59
a po co chcesz robić laser po złamaniu ręki? jest kilka skuteczniejszych zabiegów fizykalnych od laseroterapii, ale priorytetem po złamaniu ręki jest przywrócenie do prawidłowego stanu mięśni, więzadeł, stabilizacji kończyny, czucia głębokiego, przewodnictwa nerwowego a jeszcze nikt nie wynalazł takiego zabiegu,a tym bardziej laser nie jest tutaj skuteczny:)
Na twoim miejscu wybrałbym sie do dobrego fizjoterapeuty:) pzdr
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: rehabilitacja
hawajka10 2011-07-02 13:52:25
euromedica
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: rehabilitacja
7rafal6 2011-07-02 14:03:53
ale mam zapisany laser od lekarza. Oczywiście wiem że to nie tylko dzięki laserowi mozna powrócić do zdrowia - mam też przepisane ćwiczenia. Ale w szpitalu dopiero na wrzesień , szybciej będzie prywatnie, ale...
powracając do mojego pytania" w Limanowej jestem skazany czekać do września na rehabilitację , czy jest może jakaś inna placówka mająca kontrakt z NFZ o której nie wiem?
dzięki za info
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: rehabilitacja
gargamelek 2011-07-02 15:24:10
W Ośrodku Zdrowia w Dobrej.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: rehabilitacja
domena 2011-07-02 16:47:55
7rafal6 info masz na PW
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: rehabilitacja
emem18 2011-07-02 19:10:56
w szpitalu w REH-MED możesz zrobić prywatnie zabiegi ... jeśli chodzi o kontrakt nikt więcej na dzień dzisiejszy nie ma kontraktu... najbliżej jest Dobra, Ujanowice, Kasinka, Mszana Dolna ... generalnie wszędzie terminy są podobne czyli ok 2-3 miesiące... możesz pytać jeszcze w starym urzędzie pracy tam jest prywatnie rehabilitacja
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: rehabilitacja
konto usunięte 2011-07-02 19:42:41
w ośrodku w Dobrej czasem jet tak że czeka się tylko tydzień zależy jakie zabiegi a zapisują we wtorki od godz 8-10:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: rehabilitacja
Ewenement 2011-07-04 22:08:34
Jesli szukasz lasera i zabiegow fizjoterapeuty a nie chcesz czekac w kolejce w szpitalu mozesz isc do NZOZ Kinezis ul.Szwedzka 4(dawny urzad pracy). Ja bylem dzisiaj i maja kontrakt z NFZ od 1 lipca i przyjmuja tak jak w szpitalu na skierowanie od lekarza. Rehabilitacja jest mozliwa "od reki" kwestia umowienia sie telefonicznie (530400430) lub osobiscie. Jak narazie wrazenia pozytywne:) Pani jest z fachowa wiedza. Zycze powrotu do zdrowia:)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: rehabilitacja
7rafal6 2011-07-10 17:21:02
dzięki ewenement za info. Faktycznie Kinezis na Szwedzkiej ma kontrakt z NFZ od 01.07.2011. Jak na razie mało ludzi o tym wie, a ja bez problemu się zapisałem na poniedziałek, bez czekania w kolejkach :) w końcu coś się dzieje w Limanowej, oby ludzie się o tym dowiedzieli..
wrażenia z rehabilitacji opiszę
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: rehabilitacja
7rafal6 2011-07-23 14:31:22
po pełnym turnusie rehabilitacji (10 dni) i zabiegach pola magnetycznego, ćwiczeniach usprawniających specjalną metodą PNF, którą "serwowała" mi Pani D.a także zabiegom laserem, muszę szczerze przyznać że jestem zadowolony śmiało mogę polecić tą rehabilitację. Nie jest prawdą (jak się dowiedziałem od Pana z Euromediki) że zabiegi w Kinezis są dopiero możliwe na październik?!Terminy są wolne już na sierpień - czyżby ludzka zawiść proszę Pana?! Co do rehabilitacji w Kinezis- żadnego czekania w kolejkach, miałem wyznaczoną godzinę i wszystkie zabiegi robione po kolei bez kolejki,bez noszenia karty na każdy zabieg-jestem zaskoczony pozytywnie takim działaniem młodych osób-oby im się udało bo niektórzy jak widzę próbują rzucać kłody pod nogi,pozdrawiam Panią właścicielkę i moją rehabilitantkę;)
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: rehabilitacja
garbazyn 2011-07-23 20:37:48
moim zdaniem po złamaniu ręki nie robi się rehablilitacji bo złamanie ręki to samemu można poćwiczyć to nie skręcenie kolana czy złamanie nogi :D
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: rehabilitacja
7rafal6 2011-07-23 21:22:40
do garbazyn: ale ja nie jestem lekarzem i nie daje skierowań - skoro dostałem takie zalecenia to je wypełniłem i dobrze mi po tym :P
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]