23°   dziś 25°   jutro
Poniedziałek, 20 maja Aleksander, Bazyli, Bernardyn, Krystyna
2171

Wydarzenia

Starosta BEZPARTYJNY?

konto usunięte 2011-04-03 14:04:23
"starostą Janem Puchałą, dr Tomaszem Krupińskim, dyrektorem szpitala w Szczyrzycu, mózgiem trzęsącym Powiatem Limanowskim ponadpartyjną Niezależną Grupą Samorządową „Zróbmy to Razem” oraz wójtem Jodłownika Włodzimierzem Stawarzem. Czy to oznacza akces Puchały i jego ludzi do PO i za jaką cenę?" Starosta lecę Ci dobrą wódkę…wiadomość dla mnie pierwsza klasa… „dr Tomaszem Krupińskim” „Zróbmy to Razem” do tego jeszcze wójt Jodłownika…świat……..na dobre…idę obmyć się zimną wodą…żegnaj Platformo Obywatelska… Koniec Twój bliski…Patalita i Puchała jeszcze bym uwierzył co się nie robi dla dobra wspólnego…ale reszta? Ciężki miałem wczorajszy wieczór a teraz jeszcze cięższe popołudnie…jeszcze napiszcie że Poseł Dutka był z nimi i już zawał serca gotowy…zapomnieli zabrać ze sobą Posła Janczyka i Senatora Koguta... Dr.Krupiński w tym towarzystwie wyglądał by lepiej...
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Starosta BEZPARTYJNY?
Janek64 2011-04-03 14:13:43
zlosciwiec spokojnie szkoda twojego zdrowa polityka nie znosi próżni bo to wszystko dla dobra mieszkańców (wyborców) i Polski. W polityce wcześniej czy pózniej trzeba się określić albo się zyska na tym albo się straci ale decyzje należy podejmować. Pozdrowiam.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Starosta BEZPARTYJNY?
konto usunięte 2011-04-03 14:59:15
„„Młody”tj. Witold Ziobro – jak mówi się o nim w kręgach PiS – stara się mieć dobre kontakty z biznesem. Jego najbliższym współpracownikiem jest Michał Krupiński (rocznik 1981), którego „On” Witold Ziobro za czasów PiS zrobił wiceministrem skarbu. Przez jakiś czas nawet razem mieszkali.” ‘’Polityk PiS o Krupińskim: - To złote dziecko. Skończył SGH, zna cztery języki obce, przez dwa lata pracował w Brukseli, współpracował z naszymi ekspertami przy tworzeniu programu PiS, brał udział w rozmowach koalicyjnych z Platformą. Wielu 40-latków nie może pochwalić się takim CV. A on ma dopiero 25 lat! „

I wy mi chcecie powiedzieć że Pan dr. Krupiński idzie do PO…???... a to na poparcie moich przytoczonych informacji…

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,49621,3758748.html

http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/polska/witold-ziobro--brat-zbigniewa,69541,3

http://bywalec.computerworld.pl/2007/02/10/ziobro-na-tropie-informatyzacji/
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Starosta BEZPARTYJNY?
konto usunięte 2011-04-03 17:11:34
Czasy są takie że trzeba być "tam gdzie trza"
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Starosta BEZPARTYJNY?
Starosta 2011-04-03 19:29:43

Warto przeczytać:

Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Starosta BEZPARTYJNY?
konto usunięte 2011-04-03 21:25:06
Człowiek który ma tak ugruntowane poglądy polityczne i tyle lat pracuje na swoją pozycję społeczną człowiek bardzo poważnie traktujący sprawy innych…nigdy w to nie uwierzę…Zawsze był kojarzony z PIS zawsze robiono wokół Niego otoczkę PIS-u…to nie jest możliwe…Jeżeli to miałoby być prawdą to już nic w tej Polsce nie jest normalne… zawsze też ja sam kojarzyłem Go z PIS…Czytałem ten artykuł parę razy i za każdym razem patrzyłem czy tam nie ma daty 01.04…ale nie…Ja nie wierzę to jest sen czy jawa…i to jeszcze w takim towarzystwie…praktycznie wszystkie ugrupowania niby bezpartyjne…uwierzyłbym w Pana Starostę bo wiem że Powiat potrzebuje wsparcia ale po co to jest Panu Doktorowi potrzebne ??? mój rozum jest za mały… a może za stary i tego pojąć nie może…
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Re: Starosta BEZPARTYJNY?
mb3 2011-04-04 14:01:25
"oraz wójtem Jodłownika Włodzimierzem Stawarzem" - Wójt Jodłownika to Paweł, a nie Włodzimierz.
Odpowiedz Wyślij PW Zgłoś naruszenie
Zaloguj się żeby dodać odpowiedź
Twój news: przyślij do nas zdjęcia lub film na [email protected]